Made in Bihac

Made in Bihac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ev imao sam malu konverzaciju sa jednim jako poznatim likom , inace ga zovu Trgovac al ja mislim da mu vise stoji Slager :lol:

i da nemojte kupovati Brock felge prave se u Bihacu hahahahahahaha

 
znaci za ove felge sam htio da mjenjam i on hoce 1 za 1 gigant :D

http://www.pik.ba/artikal/736575/alu-felge-raspon18cola-5x110/
 
Član
budala....neko mu podvalio RC design...hahahaha

cuj odvalio 20cm felge...:icon_eek:
 
Član
Momak se malo zeznuo... Brock nema livaonicu u Bihacu, nego u Jajcu ;)

Kvaliteta je sigurno ista kao i Svabski Brock da tako kazem, jer oni vrse inspekciju i kontrolu po svojim standardima ;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: aa upravu je covjek za brock, samo se malo zajebao fulio je grad, kao i sto tibor kaze, u jajcu se proizvode, cuo sam da su lose a sad nezz za ovo sto onkaze da su iste kvalitete, ja sam cuo skroz drugu pricu..
 
Član
JA sto sam cuo, kazu da su zadovoljni, a i mislim da ne bi renomirana marka kao sto je Brock sebi dopustio neku furda felge da ljudi ginu sa njima..unistio bi im reputaciju samo tako, a losa reputacija manje felni prodanih = manje zarade kesha....ne znam vala ni aj sta da mislim...
 
hahahaha, donijet cu ja iz Bihaca, dijeli ih na trgu humanitarna za novu godinu, samo kazes koja velicina i promjer, skida ih sa kamiona :lol:
 
Član
covjek je u pravu....kao sto kazu fulio je grad...
a sto se tice kvalitete felgi iz jajca...pa kod nas samo rakija se pravi da valja....a ostalo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top