Made in Bihac

Made in Bihac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zajebancija se nastavlja , za lude naucnike koji misle da je Brock Bosanski proizvod nek upisu bočanje jer ova vrsta zanimacije im ne ide od ruke
 
Član
Ma zanemari postove al kako god vidi se da je lik opet nacuo da ima ta fabrika sto znaci da je vise informisan od tebe i mene. Iskreno nisam ni ja znao al opet bi 2puta razmislio i "proguglo" prije neg bi digao temu.

hf
 
Član
i to odavno se proizvode,to uopste nije nista novo :)
fabrika je jako zavucena i zabacena....nemoze se nikako slucajno proci pored nje ako st u Jajcu ili prolasku kroz jajce....
 
Član
prije 3-4 godine sam ja cuo za tu fabriku.. govorilo se bilo i ovdje na forumu, neko je spominjao.. covjek s oglasa nista nije pogrijesio, a i xxx puta sam sreo isti kamion na ceradi isti racku, jajce 100% a eto ima i stranica.. ha ya..
 
Nisam znao za fabriku to stoji al bit je toga da je on mene ubjedzivao da su to Bosanske felge znaci nas proizvod sto nije tacno i da su loseg kvaliteta sto takodje nije tacno
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nisam znao za fabriku to stoji al bit je toga da je on mene ubjedzivao da su to Bosanske felge znaci nas proizvod sto nije tacno i da su loseg kvaliteta sto takodje nije tacno

ma dobro to se podrazumijeva da nije tacno jer je to jedna od marki u samom vrhu, felge su ti boli glava.. ove njegove mi nesto nestimaju, lice mi na neku repliku i fush, :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
pa da mislim da je pokusao ispasti samo dobar trgovac , a njegove su 90% replica jer ih ne bi prodavao za ovako male pare sigurno a i koliko znam audi nema promjer 5x110 nego 112
 
Član
jeste se malo provalili nema govora :lol: da je lik napisao da se proizvode u jajcu, opet mu ne bi vjerovali, a eto ispade da se ipak proizvode u BiH :)
 
Pa iskreno i ne bih jer znam da su se moje napravile u Njemackoj , mislio sam da se radi o nekoj vrsti replike kao sto je on napisao Brook ili sl. al u biti kao sto sam vec rekao nisu Bosanske , to je isto kao kad bi rekao da Kola iz Sarajeva nije ista kao ona sto se pravi u drzavi u kojoj je vec izmisljena
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
to je isto kao kad bi rekao da Kola iz Sarajeva nije ista kao ona sto se pravi u drzavi u kojoj je vec izmisljena

I nije ista, provjereno. Drug mi je radio ovdje u Koli, a bio u Americi 8 mjeseci, sad stigao. Kaže da je razlika nebo i zemlja.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
E ebi ga ajmo onda poredit mcdonalds :D jel i on razlicit

Sigurno jest. Drugačije oni uzgajaju stoku od nas i drugom hranom ih hrane, tako da je i meso drugačije.:cool:
Daj nešto drugo, ne bi li našli pravo poređenje.:D
 
ja kako sam cuo da u mcdonaldsu mora i meso biti istog kvaliteta zato ga nisu htjeli otvoriti kod nas jer bi i meso uvlacili valjda :D
 
Član
ja koliko sam cuo ne samo Brock nego mnogi proizvodjaci liju felge u istoj fabricu u Bosni valjd azbog niske cijene ;)
cim je cijena niska ne moze kvalitet biti na nivotu :=)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top