M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Ide Benga ;) , jede cestu , predobar je i super izgleda a zvuk je nesto posebno !!!
a zasto ti svjetli ACS(trokutic) na snimku jeli tako moze brze ici :D, ne stvarno cisto me zanima.
 
Član
RE: M 5

bmw 330d je napisao(la):
Ide Benga ;) , jede cestu , predobar je i super izgleda a zvuk je nesto posebno !!!
a zasto ti svjetli ACS(trokutic) na snimku jeli tako moze brze ici :D, ne stvarno cisto me zanima.


to što svijetli je DSC (dynamische stab.control) i ja ga isključim čim sjednem u auto ali ko nema iskustva mrcina bi ga lako mogla izbaciti ,pri ovakvim vožnjama na autoputu nema uticaja na brzinu ali zato pri agresivnim vožnjama po zavojima dosta stopira pri proklizavanju a ja to nevolim , radije driftam , he he, pozzz
DSC OFF+SPORT ON=FUUN .
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
Ide Benga ;) , jede cestu , predobar je i super izgleda a zvuk je nesto posebno !!!
a zasto ti svjetli ACS(trokutic) na snimku jeli tako moze brze ici :D, ne stvarno cisto me zanima.


to što svijetli je DSC (dynamische stab.control) i ja ga isključim čim sjednem u auto ali ko nema iskustva mrcina bi ga lako mogla izbaciti ,pri ovakvim vožnjama na autoputu nema uticaja na brzinu ali zato pri agresivnim vožnjama po zavojima dosta stopira pri proklizavanju a ja to nevolim , radije driftam , he he, pozzz
DSC OFF+SPORT ON=FUUN .

Aha kod tebe je DSC , ja kontao da je isto kao kod mene ASC .
BMW je za 10 . ;)
 
Član
RE: M 5

Sta je reci osim Bog Motornih Wozila. Cuvaj ga druze ko oci u glavi, auto je drama.. A o zvuku netreba ni pricat ipak to je M Power.. Pozz
 
RE: M 5

Dobri su ti oni snimci po Bihacu nocu, zvuk je odlican:cool:
A za auto sam ja vec rekao da je odlicno, ako Bog da, da zamijenis za novi M5 kad ovaj dosadi, bas je jedan momak u suboti na jednu svadbu dosao sa novom M5-icom... Ja sam samo stajao nepomicno i gledao:D
 
Član
RE: M 5

olensoner je napisao(la):
Dobri su ti oni snimci po Bihacu nocu, zvuk je odlican:cool:
A za auto sam ja vec rekao da je odlicno, ako Bog da, da zamijenis za novi M5 kad ovaj dosadi, bas je jedan momak u suboti na jednu svadbu dosao sa novom M5-icom... Ja sam samo stajao nepomicno i gledao:D


tnx drug, ako Bog da možda čak na proljeće ovaj bude na prodaju nebi li došao E 60 M5 , a doći će kad tad, a odakle je taj lik sa M-om (jel misliš na e60) jel na našim tablama , što bolan ne uslika? pozzz
 
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Dobri su ti oni snimci po Bihacu nocu, zvuk je odlican:cool:
A za auto sam ja vec rekao da je odlicno, ako Bog da, da zamijenis za novi M5 kad ovaj dosadi, bas je jedan momak u suboti na jednu svadbu dosao sa novom M5-icom... Ja sam samo stajao nepomicno i gledao:D


tnx drug, ako Bog da možda čak na proljeće ovaj bude na prodaju nebi li došao E 60 M5 , a doći će kad tad, a odakle je taj lik sa M-om (jel misliš na e60) jel na našim tablama , što bolan ne uslika? pozzz

Koji sam ja peh, a koji su Nokia telefoni smece, ja za telefon kad tacno kad sam htio uslikati baterija skroz se ispraznila i ugasi se. A momak je bosanac ali zivi u Zagrebu, a jeste E60, ZG table, siva boja... A vidjao sam nekoliko puta tamo ispred nekog motela/restorana na putu onom Cazin-Srbljani, isti takav na ZG tablama, M5 E60, znas li ko je to?
 
Član
RE: M 5

jesi kupio auto bez blokade na 250kmh ili si ti skidao?zanima me jer mi prijatelj uzeo nedavno m3 3.2 e36 ali neide preko 260kmh jer ima blokadu.koliko posla i novca treba da se to riješi???
 
Član
RE: M 5

olensoner je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Dobri su ti oni snimci po Bihacu nocu, zvuk je odlican:cool:
A za auto sam ja vec rekao da je odlicno, ako Bog da, da zamijenis za novi M5 kad ovaj dosadi, bas je jedan momak u suboti na jednu svadbu dosao sa novom M5-icom... Ja sam samo stajao nepomicno i gledao:D


tnx drug, ako Bog da možda čak na proljeće ovaj bude na prodaju nebi li došao E 60 M5 , a doći će kad tad, a odakle je taj lik sa M-om (jel misliš na e60) jel na našim tablama , što bolan ne uslika? pozzz

Koji sam ja peh, a koji su Nokia telefoni smece, ja za telefon kad tacno kad sam htio uslikati baterija skroz se ispraznila i ugasi se. A momak je bosanac ali zivi u Zagrebu, a jeste E60, ZG table, siva boja... A vidjao sam nekoliko puta tamo ispred nekog motela/restorana na putu onom Cazin-Srbljani, isti takav na ZG tablama, M5 E60, znas li ko je to?

taj E60 na ZG tablama nije M5 samo napisano na njemu M5
 

IGY

Član
RE: M 5

tema je ociscena od off topica
molio bi vas da se pridrzavate teme M5
ako zeite neku raspravu otvorite temu u off topic i raspravljajte do mile volje
Rinaldo sorry ako sam pobrisao i neki pozitivni komentar, sa ovih 5 stranica sto sam ocistio ;)
 
Super Moderator
RE: M 5

a ja se sj*a maloprije trazeci temu reko da je nije ko izbriso kad ona na drugoj strani :D
da nije off M5 je super vec sam komentarisao ali nikako da dam primjedbu na felge
mislim fine su one al mogu se dosta ljepse naci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top