M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Jel' moguce da sam ja vidio ovo auto sinoc u tuzli?

I ja mislim da sam ga vidio parkiranog na slatini
 
Član
RE: M 5

Upravo, kod sestice parkiran na trotoaru, samo sam zurio pa nisam stigao osmekati ga, samo kuznuo felge, 4 auspuha i znak nazad....
 
Početnik
RE: M 5

Mrva je napisao(la):
Pa to i nije neka velika tajna da BMW M serije imaju gubitke na daynu 100Ks cak i vise ;)

tu teroiju smo oborili upravo na Dyno testu kod Srdjana .. Bio je i Konopek koji je isto tvrdio.. i srdjan je imao to iskustvo /misljenje.

Mada da nema tih 400KS neznam sta bi ga naguralo da ide 300km/h?

neispravni auti je normalno da imaju nedostatak snage jer im fali nesto...


vidim ORIENZ se razumije pa kaze da nema zraka u motoru :) jok zadihtovan je 100% i nema mu kuda uci vazduh unutra vlada vakum inace.... WTF ...

sine haj ti malo potrazi po googlu pojam motori sa unutrasnjim sagorjevanjem pa procitaj ...

sve viseventilski motori hape ulje manje vise, 2.0 TDI motori VW grupaciju mahnu 1litat na 5000KM presli oni 100 ili 100 000KM jebaiga
 
Član
RE: M 5

Onda sam te dobro i sinoc u pola 11 vidio na sickom :) mislim da smo se mimoisli bas na petlji.....
 
Član
RE: M 5

trizex je napisao(la):
Onda sam te dobro i sinoc u pola 11 vidio na sickom :) mislim da smo se mimoisli bas na petlji.....

e sinoć u 22:30 h si me mogao viditi samo u Banja Luci , kod šestice na trotoaru si me dobro snimio ali sinoć si fulio , pozzzz

evo par fotki iz TK
 
Član
RE: M 5

druze, onu noc sam ostao bez rijeci. prvi put sam cuo zvuk. auuuuuu kako je mocan, u mene pasat ko traktor heheeh svaka ti cast sto imas ovakvo auto, i ljubav prema njemu.
 
Član
RE: M 5

almir_20 je napisao(la):
druze, onu noc sam ostao bez rijeci. prvi put sam cuo zvuk. auuuuuu kako je mocan, u mene pasat ko traktor heheeh svaka ti cast sto imas ovakvo auto, i ljubav prema njemu.

hvala druže , ma bilo je mokro pa nisi mogao čuti kako laje kad je pun gas al biće prilika, pozzz

zile je napisao(la):
drug auto ti je vrh al bas bas vrh za mene si gospodin covjek :cool: svaka cast mogu samo i sanjat kakav je osjecaj kad se ova zvjer potjera do maksimuma. Mozes li samo stavit neki clip da i mi obicni smrtnici cujemo taj zvuk o kom se toliko prica ;)


druže evo kako ja uvijek održim obećanje pa tako i ovaj put snimio sam malo eisenman negdje između Dervente i Prnjavora , snimano je mobitelom pa kvalitet zvuka nekvalitetan ali dok ne čuješ uživo da ti malo približim tu simfoniju, he he , pozzz

http://www.youtube.com/watch?v=gkVqGeHiqAY
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top