M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: M 5

black_devil je napisao(la):
samo naprijed druze...;) bas mi se svida ovaj tvoj bembac..
ja i enesss kad smo bili u bihacu upala nam neka "masina" u oci gore..bmw ima neke folije u boji crvene mislim da su,gepek je zatvorit sav itd..BMW je u pitanju...meni se bas nije svidao...fujj mi je..

Taj plavi s crvenim folijama je od decka sto mu stari drzi osiguranje na ulazi u bihac od pokoja.Camelija ja mislim,bmw je 2000kubika ima oko nekih 170 konja koliko sam cuo,nije toliko los samo da je vise u podu,a da manje ima dodataka na bumpere.A bio je i u kladusi na okupljanju isto nezz kako nisi vidio hehe
 
Član
RE: M 5

Na M-u su ti Gewinde prijatelju...jedino ako ih neko nije skinuo:icon_question:
Znam da je Goran mjenjao prednju lijevu ili desnu,nisam siguran koju i da je plaćena oko 500€ (jer je kupovana samo jedna)...malo ga odigni ako ti je jako tvrd a nije ni čudo po našim cestama da ti skače i udara...
 
Član
RE: M 5

Little Dragon je napisao(la):
brate nabaci mu kao na toj slici sto si stavio te felge preebeno stoje i isto tako naruci sebi crni grill ima nas muhidin na BMW-u i puno je bolje od croma bar po meni , Poz i auto ti je ziva masinerija vozio sam se u Muhinom 540 i oci ispadaju mogu misliti kako je u tom :123::123::123:

hvala na komentaru , crni gril ću svakako probati pa ću onda ocijeniti koji bolje stoji na ovoj boji samo nisam još našao gdje ću uzeti u Bihaću nema pa ću morati vani tražiti a ako te put nanese u krajinu javi pa ćemo baciti đir, pozzz

ArminM je napisao(la):
slazem se s rajom oko konstatacije da je ovo jedno od najboljih auta na forumu,svaka cast,skidam kapu:cool:;)


hvala Armine , pozz :smajli11:

nermin suljagic je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
zabalio sam gledajuci bimera,vrh su mi ove petice,nekako bas BMW...svaka cast,valja ovom autu gasiti zeđ i valja ga odrzavat...al kome se moze,vala nek i vozi ovakva auta dosta nam je Hyundai-a(sorry Deyo@):lol:
Ima i clan foruma Roki_actros@ 5-icu al na njegovoj su manje felge...:lol::lol::lol:
pozdrav u bihac;)


hvala nermine , vidim da si lik sa dobrim ukusom , he he , pozzz;)

renault_fan je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
samo naprijed druze...;) bas mi se svida ovaj tvoj bembac..
ja i enesss kad smo bili u bihacu upala nam neka "masina" u oci gore..bmw ima neke folije u boji crvene mislim da su,gepek je zatvorit sav itd..BMW je u pitanju...meni se bas nije svidao...fujj mi je..

Taj plavi s crvenim folijama je od decka sto mu stari drzi osiguranje na ulazi u bihac od pokoja.Camelija ja mislim,bmw je 2000kubika ima oko nekih 170 konja koliko sam cuo,nije toliko los samo da je vise u podu,a da manje ima dodataka na bumpere.A bio je i u kladusi na okupljanju isto nezz kako nisi vidio hehe

znam sad koji je , dobar auto ali nije baš po mom ukusu , pozzz

dohc24v je napisao(la):
Na M-u su ti Gewinde prijatelju...jedino ako ih neko nije skinuo:icon_question:
Znam da je Goran mjenjao prednju lijevu ili desnu,nisam siguran koju i da je plaćena oko 500€ (jer je kupovana samo jedna)...malo ga odigni ako ti je jako tvrd a nije ni čudo po našim cestama da ti skače i udara...

H&R gewinde fahrwerk , mislim da sam negdje napisao, podizati ga neću druže , pazim ga maximalno. Možete vi u livnu ubijati auta u pod kad vam je ravno polje , he he , a ceste su nam općenito u k**** to svi znamo :smajli07:
pozzz za Livno :smajli11:

Sina je napisao(la):
Opruge mogu proci, mozda samo da ubacis standardne amortizere... Ja imam H&R opruge i obicne amortizere i dosta je dobro, osjeti se svaki kamencic pod gumom, ail nije bas toliko tvrdo... Ova moja kombinacija je neki kompromis izmedju udobnosti i stabilnosti, a to kod tebe je hard sport verzija... ;)

slažem se , u pravu si ali ne mislim ništa mijenjati , pozz:smajli11:
 
Član
RE: M 5

evo malo zezancije od ljetos sa drugom , bilo dosta gužve pa nismo mogli maximum izvući al bilo je zabavno , pozzz

http://www.youtube.com/watch?v=dq14RquccrE&feature=channel
 
Član
RE: M 5

nema sta masina je vrhunska.....auto je i lijepo al je motor prica za sebe.....eto samo pazi da ne poletis....:lol:...naravno nemoj da te ko prode na putu osim hitne:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: M 5

Extra je M5-ica...svaka cast i puno kilometara...
Video sam pogledao do pola,limit Adsl-a mi je pri kraju...:lol:
Pa samo da pitam,jel nagurala 5-ica na 300? :lol: ;)
Pozzz
 
Član
RE: M 5

Aladin46 je napisao(la):
Extra je M5-ica...svaka cast i puno kilometara...
Video sam pogledao do pola,limit Adsl-a mi je pri kraju...:lol:
Pa samo da pitam,jel nagurala 5-ica na 300? :lol: ;)
Pozzz


300 sam je digao 10-tak puta , kad god imam priliku ali sam obično sam pa nema ko snimati a ovo mi je drug snimao po danu i bila je gužva pa smo 290 digli najviše , najbolje je po noći i u ranim jutarnjim satima (4-5h) , pozzz

gosp.adnan je napisao(la):
dobra benga svaka cast

tnx Adnane :smajli11:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top