M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Taaky je napisao(la):
vidjao sam ovog bmw-a jedno milion puta..i vozo se..zvuk je prej... ..a felge..ne mjenjaj..stoje milion puta bole nego sto je na slikamaa...i bas su preemocne..i moze da stane cijeli djeciji prst od blatobrana do gume :lol:

drago mi je da si okusio čari M-a , samo što se prijašnji vlasnik (Muki) nije brinuo o njemu kako zaslužuje , sad je to drugo auto nakon servisa i lakiranja branika i poliranja felgi i naravno dobio je prostranu i toplu garažu, pozdrav za Bugojno...
 
Član
RE: M 5

drug auto ti je vrh al bas bas vrh za mene si gospodin covjek :cool: svaka cast mogu samo i sanjat kakav je osjecaj kad se ova zvjer potjera do maksimuma. Mozes li samo stavit neki clip da i mi obicni smrtnici cujemo taj zvuk o kom se toliko prica ;)
 
Član
RE: M 5

zile je napisao(la):
drug auto ti je vrh al bas bas vrh za mene si gospodin covjek :cool: svaka cast mogu samo i sanjat kakav je osjecaj kad se ova zvjer potjera do maksimuma. Mozes li samo stavit neki clip da i mi obicni smrtnici cujemo taj zvuk o kom se toliko prica ;)


hvala , nemam ništa snimljeno ali čim bude staviću , pozzzz
 
Član
RE: M 5

pa da ..iskreno nije uopste brinuo o njemu..ima on malu cevbdzinicu ..i uvjek je tu stajo..na trotoaru..voziko se s peugeotom malim..il motorom..jos nista nije kupio..al otkad ga znam..i autine prave..prije toga je imo a8 w12 .. :lol:
 
Član
RE: M 5

Taaky je napisao(la):
pa da ..iskreno nije uopste brinuo o njemu..ima on malu cevbdzinicu ..i uvjek je tu stajo..na trotoaru..voziko se s peugeotom malim..il motorom..jos nista nije kupio..al otkad ga znam..i autine prave..prije toga je imo a8 w12 .. :lol:


Da se razumijemo , Muki je pravo dobar lik , sprijateljili smo se u toku pregovaranja za auto (trajalo je to par mjeseci) i sad navratim kod njega kad mi je usput i on strašno voli auta samo što se on ne veže za auta pa ih mjenja često i ne posvećuje punu pažnju održavanju. Auto je kod njega bilo nepune 2 godine i nije prešao s njim par hiljada , nije bio garažiran ali sad je došao u prave ruke. Prošli vikend bio Muki kod mene i nije mogao vjerovati kako auto sad blista... pozzzz
 
Član
RE: M 5

nemoj ti sad da shavtis da ja imam nesto protiv mukija..dobar je covjek stvarno..samo kazem da ga je pazio..ali ne kao neki pravi zaljubljenik npr ti ..vidim da ti to stvarno cijenis i cuvas..i puno srece s autom..i puno predjenih kilometara
 
Član
RE: M 5

Taaky je napisao(la):
nemoj ti sad da shavtis da ja imam nesto protiv mukija..dobar je covjek stvarno..samo kazem da ga je pazio..ali ne kao neki pravi zaljubljenik npr ti ..vidim da ti to stvarno cijenis i cuvas..i puno srece s autom..i puno predjenih kilometara


hvala drug , možda se nekad i vidimo u Bugojnu , pozzzz
 
Član
RE: M 5

Samo teraj, M je za sve desetke, al tesko da ce i jedna slika da docara kako to zaista izgleda...A motor je tek prava zverka :123:
 
Član
RE: M 5

Auto je extra ali je bivši vlasnik Goran imao problema sa njim.....dosta novaca je uložio u njega ali kad je došao u Livno svima su jezici ispali van...zvuk je pre j****,felge takođe (jednom sam ih i polirao ali su kod Mukija bile zapuštene).Imao je strobo lampe u farovima ali ih je skinuo.Nadam se da će tebe dobro služiti i da nećeš imati velikih problema sa njim;)
 
Član
RE: M 5

dohc24v je napisao(la):
Auto je extra ali je bivši vlasnik Goran imao problema sa njim.....dosta novaca je uložio u njega ali kad je došao u Livno svima su jezici ispali van...zvuk je pre j****,felge takođe (jednom sam ih i polirao ali su kod Mukija bile zapuštene).Imao je strobo lampe u farovima ali ih je skinuo.Nadam se da će tebe dobro služiti i da nećeš imati velikih problema sa njim;)

hvala bogu mene služi extra , Goran je imao problema sa senzorima na bregastim ali je to riješio kad je auto odvezao u minhen na servis , a felge sam morao i ja ispolirati sad se sijaju ko ogledalo, stroboskope je goran skinuo jer je plašio ljude po livnu i to je naravno došlo do policije a za zvuk je kriv eisenman auspuh po meni br 1 što se tiče zvuka, a i ja sam kad sam ga kupio odradio servis u zitto BMW u beču i jako sam zadovoljan stanjem auta , fuul oprema , einsenman, sp.amortizeri , spušten , oz mito felge , 95 000 km prešao ma rijetkos je i vani naći ga u ovakvom stanju , jedina njegova mana je što je pre pre tvrd , ja sam porodičan čovjek i žao mi žene i djeteta kad krenemo na put , polomiše se jer je auto pravi sportski , tvrd stabilan i jak ali udobnost mu nije jača strana. pozzz

evo par friških sličica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top