LSD Lambo doors

LSD Lambo doors

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jesam i ja, ali moj je auto....samo aj mogu sjebavat svoj auto, niko drugi ne smije...ljutim se omdah :D
 
Početnik
Pih, najgore mi je kad sjedne u auto i zalupi vrata kao da su gepek, popizdim (tek sta bi bilo sa jadnim lsd-om)..jedino logicno rjesenje je sa unutarnje strane staviti elektro-sokove, pa da ne vuku i guraju k'o sivonje :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ugradnja 500 evrica c c c pa sta znaci kupim onaj lsd sto vecina fura po bih znaci onaj od 500 eura i onda me izadje ugradnja jos toliko nidje veze mamem...ili ta ugradnja vrijedi samo za ove origigi lsdove od milju i po eura ili kolko vec...
 
Početnik
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ugradnja 500 evrica c c c pa sta znaci kupim onaj lsd sto vecina fura po bih znaci onaj od 500 eura i onda me izadje ugradnja jos toliko nidje veze mamem...ili ta ugradnja vrijedi samo za ove origigi lsdove od milju i po eura ili kolko vec...

400 :icon_biggrin: ta cijena ugradnje vazi za origigi, divljaka bi ionako montirao neki divlji majstor u nekoj divljoj garazi ;)
 
BLACK KNIGHT je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ugradnja 500 evrica c c c pa sta znaci kupim onaj lsd sto vecina fura po bih znaci onaj od 500 eura i onda me izadje ugradnja jos toliko nidje veze mamem...ili ta ugradnja vrijedi samo za ove origigi lsdove od milju i po eura ili kolko vec...

400 :icon_biggrin:
:D ; )

a posto je ugradnja
 
Član
ITALY je napisao(la):
meni je to glupost... vazda moraš raji (da ne kažem seljacima) obješnjavati da paze i kako da koriste...

Pa onda ih nemoj ugradjivati ... ;)

A originalni LSD ima granicnike koji paze da se mehanizmi ne polome ako ih "seljaci" povuku kako ne treba ...
 
Član
Gdje mogu naći amortizer koji diže vrata pošto mi je otišao? Unaprijed zahvalan svima koji mi pomognu....
 
Član
Ja sam Dado iz Sarajeva rekoše mi da se moram predstaviti da mi neko pomogne,šta da vam kažem... Radim kao paparazzo,pomalo studiram,borba ko i svugdje... vozim Corrado i otišao mi je amortizer koji podiže lambo vrata,zna li iko gdje to mogu naći??? Unaprijed hvala...
 
Član
dadara je napisao(la):
Ja sam Dado iz Sarajeva rekoše mi da se moram predstaviti da mi neko pomogne,šta da vam kažem... Radim kao paparazzo,pomalo studiram,borba ko i svugdje... vozim Corrado i otišao mi je amortizer koji podiže lambo vrata,zna li iko gdje to mogu naći??? Unaprijed hvala...
pa tamo gdje si kupio sarke treba da imas i rezervni amortizera,e sada sve zavisi kakav ti je sistem i cija je kopija madjarska ili oni kao kod madzida na bmw neznam ko njih pravi za ove madjare kao kod mene amortizere imas kod roberta u novim sadu (inace zastupnik ovog madjarskog za srb)cijena je negdje oko 80 eura po komadu
 
Član
Ova madjarska kopija LSD-a kao kod mene nabavlja se za 500E i ugradja kosta jos 150E a ako uzmes da ugradjujes sam sebi nemas garancije inace ovi madjari su se pokazali kao najbolji posle orginalnog LSD-a to sam cito po forumima u SRB i HR
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top