LSD Lambo doors

LSD Lambo doors

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taj nacrt je k'o formula Coca-Cole ... :)

A znam ih ja jos koji su to htjeli skrojiti, pa brzo odustali :)

Mislim, da se to napraviti, ali da bude isto kao original, a za malo para, to nikako...
 
Član
mtopic je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Mozda su to neke podvrste uz doplatu sa takvim mehanizmom...vjerovatno i to postoji, ali jezgra o cemu govorimo ipak ostaje :)

Kakva podvrsta?

LSD doors ima samo jednu vrstu mehanizama

Naravno govorim o ORIGINALNIM LSD doors mehanizmima

LSD svabski ide samo gore, nego govorim za slucaj da imaju vjerovatno lambo vrata sto idu gore, a mogu se normalno otvarati ko obicna... ;)
 
Član
neznam koliko kosta taj madarski,ali znam da mi je kolega na hondu 93 god.stavio lsd pravi i platio 700 eura plus ugradnja...mozda ti lazem u nekih 50-esetak manje vise je cijena tu

e sad sve zavisi od auta do auta...
 
Član
pa dobro kome se to svidja i ko fura na styling ok ali ja nebi nikako sebi to ugradjivao jer jbg ja s autom predjem na dan 70-100km izadji udji milion puta na dan..kad bi imao posebno auto i furao styling milion posto b ugradio ev bas ovaj jedan prijatelj iz travnika hoce na calibru ugradjivati..mislim da ce taj pravi neznam trebam ga pitati jos gdje ce raditi i koliko ce platiti..
 
Član
mtopic je napisao(la):
Taj nacrt je k'o formula Coca-Cole ... :)

A znam ih ja jos koji su to htjeli skrojiti, pa brzo odustali :)

Mislim, da se to napraviti, ali da bude isto kao original, a za malo para, to nikako...

c c c ne mislim na nacrt vrata vec lamba da ga skroji:)
nije u mene otac mala zajebancija
 
Član
e daj mi ti sa narancastim opelom posnimi kako se ulazi i izlazi kada su vrata otvorena do pola da vidim :D (ako ti se da).. nisam to nigdje naso :)
 
iTox je napisao(la):
e daj mi ti sa narancastim opelom posnimi kako se ulazi i izlazi kada su vrata otvorena do pola da vidim :D (ako ti se da).. nisam to nigdje naso :)

A da probas vrata vlastitog auta do pola otvoriti i vidis kako to izgleda?Mislim da svakako niko i ne otvara bas vrata za ulazak u auto do kraja sasvim...:icon_rolleyes:
 

JD.

Član
tibor987 je napisao(la):
LSD svabski ide samo gore, nego govorim za slucaj da imaju vjerovatno lambo vrata sto idu gore, a mogu se normalno otvarati ko obicna... ;)

otidji na njihovu stranicu pa pogledaj kako se otvaraju vrata...

napisao ti je mtopic fino, otvaraju se vrata normalno do recimo ugla od 30-35° (pise na stranici tacno) i onda idu gore

saberes 2 i 2 i skontas da uopste ne moras dizati vrata pri svakom ulasku-izlasku iz auta jer se vrata dovoljno otvore prije dizanja da mozes normalno uci u auto

zato i kostaju 1300 EUR bez ugradnje
 
Član
u njemackoj ima dosta podzemnih garaza sa visinom od knapp ispod 2m gdje bi nadrljao sa lsd vratima da se ne otvaraju i normalno.

cula sam od par momaka da na motor-showu u essenu se direkt moze na standu od lsd naruciti za veci popust (messe-rabatt) oni su prosle godine platili oko 600 eura. ja cekam decembar pa bas da vidim to
 
Član
npr. mene izadje oko 2500 eura, a nekih 22000 u HR kad bi ugradjivala, takvu sam cijenu dobila i od A3M

ugradnja: blatobran lijevo/desno se skinu, prednja vrata se gurtovima osiguraju, original sharniri se zamjene sa LSD sharnirama (upasu, visina, sirina), blatobrani se vrate nazad. citam da sve u svemu mozda sat/sat i pol posla ima, nista se ne svajsuje niti lakira. zasto ugradnja ovdje i tamo toliko kosta.. i dont know..

uputa sa jednog foruma: http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatforum/topic.asp?TOPIC_ID=147843
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top