LSD Lambo doors

LSD Lambo doors

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e a daj mi recite jel to univerzalan kit npr da kupim za ovaj auto sad i kad budem mjenjao auto samo prebacim taj kit na novi auto a stare sharke vratim nazad ili nemoze to tako...
 
Početnik
Koliko sam ja informisan, za svako auto ide poseban kit, osim ako se ne radi o istoj vrsti auta (ne znam kolike se prepravke vrse na vratima i sarkama,neka me neko ispravi ako grijesim, ali mislim da bi trebalo da moze??)
 
Član
http://www.lsdshop.de/

za vw polo ide cijena od 1249 eura na dalje

i ja razumijem to tako da nije univerzalan kit.
 
Član
:(:(:( ja sam konto uzet na pola na kredu i fino kad golf dodje onda samo prebacim na golfa :(:( nista od ideje... :p
 
Član
nista.. onda skupljaj za golfa :) 1549 oira ili onda na kredit.. a pola vozaj kakav je..
 
Član
Svaki kit je samo za taj tip auta za koji ga kupis ... svaki auto se razlikuje, tako da nista od preseljavanja na drugi auto, a pogotovo zato sto na nekim autima se moraju fabricke sarke odrezati (slucaj kod mene), pa nema skidanja

Sto se tice ugradnje, kosta 500 eur, a traje 3 radna dana!!!

I ja sam mislio da je to par sati posla, ali vjerujte da nije. Sve zavisi od auta do auta, ali evo sta je radjeno kod mene:
- Poskidana su vrata sa fabrickih sarki
- Skinut je prednji branik
- Poskidani su blatobrani i prorezani sa unutrasnje strane da nove sarke mogu lijepo da stanu
- Iza blatobrana na suvozacevoj strani se nalazi nekakva kutija sa nekakvom elektronikom (pojma nemam sta je), pa se tome mora naci novo mjesto
- Sve zice koje idu u vrata se moraju provuci nekuda drugdje, ne mogu ostati na fabrickom mjestu i moraju se produziti
- Onda dolazi na red montiranje vrata na nove sarke i ustimavanje visine, zatvaranja, dihtovanje (kod mene se ni na 200+ kmh ne cuje nikakvo sustanje u autu)
- Onda se vracaju i blatobrani i prednji branik
 
Član
meni je to glupost... vazda moraš raji (da ne kažem seljacima) obješnjavati da paze i kako da koriste...
 
Član
Nek seljaci ulaze kroz gepek onda hehe...a i manja sansa da tvojim vratima pijan drug opali susjedno auto po boku pa ti lak an rubu otuce...imao sam i takvih slucajeva heh...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Nek seljaci ulaze kroz gepek onda hehe...a i manja sansa da tvojim vratima pijan drug opali susjedno auto po boku pa ti lak an rubu otuce...imao sam i takvih slucajeva heh...

imao sam i ja takvih slucajeva samo sto ja pjan opalim vrata :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top