Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
@adams, hvala;)
kakve su Dayton gume, jeftine, a slabo sta ima na netu o njima.. Kolko sam skonto kao Bridgestonove su..
 
Super Moderator
Grga je napisao(la):
@adams, hvala;)
kakve su Dayton gume, jeftine, a slabo sta ima na netu o njima.. Kolko sam skonto kao Bridgestonove su..

Sto se tice Daytona, imao sam na e60 te gume, nove su dosle kad sam kupio auto. Za auto tog tipa DEFINITIVNO nisu. Testirao sam ih na razne nacine i po krivinama i na kocenju i ubrzavanju super su, al nekako nisu za auta tog tipa.. Vidim vozis 307, za to auto su te gume super ;) i preporucujem ti d320 da pogledas, guma nije puno skupa ;)
 
Član
[/quote]

Sto se tice Daytona, imao sam na e60 te gume, nove su dosle kad sam kupio auto. Za auto tog tipa DEFINITIVNO nisu. Testirao sam ih na razne nacine i po krivinama i na kocenju i ubrzavanju super su, al nekako nisu za auta tog tipa.. Vidim vozis 307, za to auto su te gume super ;) i preporucujem ti d320 da pogledas, guma nije puno skupa ;)

[/quote]
Mislim da je bas u pitanju D320, barem po sari sa slike, oko 75km je po komadu+5km montaza, a tu je negdje i debica presto sa cijenom, pa vidjet cu u Asd, u srijedu dolaze gume pa cu vidjet i njihovu ponudu..
hvala za odg ;)
 
Član

Sto se tice Daytona, imao sam na e60 te gume, nove su dosle kad sam kupio auto. Za auto tog tipa DEFINITIVNO nisu. Testirao sam ih na razne nacine i po krivinama i na kocenju i ubrzavanju super su, al nekako nisu za auta tog tipa.. Vidim vozis 307, za to auto su te gume super ;) i preporucujem ti d320 da pogledas, guma nije puno skupa ;)

[/quote]
Mislim da je bas u pitanju D320, barem po sari sa slike, oko 75km je po komadu+5km montaza, a tu je negdje i debica presto sa cijenom, pa vidjet cu u Asd, u srijedu dolaze gume pa cu vidjet i njihovu ponudu..
hvala za odg ;)

[/quote]

ako si bihamkov clan mozes u ASD jos 10% popusta dobiti

http://bihamk.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=682%3Aunitrade-asd-centri&catid=32%3Asve-za-auto&Itemid=174
 
Super Moderator
ako je 195/65 R15 onda po toj cijeni ja mislim da imaju samo D210 il tako neki model
Al svejedno mislim da su bilo koje od tih bolje od debice
 
Član
ovako, u guma t imaju
sava perfecta 95km i matador elite3
Uniroyal 109km
Yokohama 117KM
U ASD-u
Sava Intensa HP 97 KM

ja se troumim izmedju save Intensa-a, Sportive Super Z i ovog Matadora, pa ako imate neki savjet bujrum
i ima li gdje baruma u TK za kupit?
 
Član
Ja se odlucio za uniroyal kazu dobra guma a i sara mi se svidja hehe
uniroyal_rainexpert_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
BHT Ovisnik
par stranica nazad netko rece da ovu sezonu nemozes voziti dot xx13... za svoje novce moram moci, kao sto sam zahtjevao tako i dobio, inace ne bih uzeo:icon_biggrin:

s14lidrl83ocwpf5z2np.jpg
 
Top