Leon wannabe FR/Cupra :)

Leon wannabe FR/Cupra :)

Član
leon1p je napisao(la):
eh stigao je branik danas ... ovih dana ce se ofarbat vrijeme je ruzno nije nizasta tako da necu zuriti

u svakom slucaju kad budem zatamnjivao bice neshto minimalno ... ionako sam nocu ko kokosh jedva vidim :) jos sa folijama necu daleko stici :)

Sretno sa radovima a ubaci Xenone pa da progledas hehehe :lol::lol: a by the way 1.6 benzin gdje ti se zuri lagano :) hehehe
 
Član
Evo nesto od onih radova o kojima sam govorio.
Prednji i zadnji branik su odradjeni. Dosli su mi cepovi neki dan za ove rupe od prskalica pa ce se naknadno odraditi. Krov cu nekad kad bude bolje vrijeme, posto je pohladno za takvu povrsinu trenutno.

og9nw2sma5aictfneje.jpg


l7tyt4zaz05zyiywqmwf.jpg


Ostaju jos samo felge kako god skontam, s obzirom da je ovo auto sa kojim se svaki dan voza i na posao ide ... mislim da cu uzeti 17ke kakve fine.

Ako ko ima 5x112 max 8J ET40 do 50 ponudite :)
 
Član
Dobro je ispalo a može i 18" msl ne stvaraju one puno problema
u svakodnevnoj vožnji tj. 17" je premalo za tako avto...;)
 
Član
OZ Wave porucen u Volanu. Ovom prilikom moram naglasiti da su mi dali stvarno konkurentnu cijenu. Najjeftinije sto sam mogao naci (preko neta) je bilo u Sloveniji, koliko god da je to apsurdno bile su puno jeftinije u SLO nego na ijednoj Njemackoj stranici. Bile su cca 1400 KM, ali dok na to dodam putne troskove, eventualno placanje carine koju bi mogao pokriti povratom PDV-a, u Volanu su me kostale 120 KM vise sto je po mom misljenju prihvatljivo (u Njemackoj cca 900+ EUR), porucene direktno iz fabrike, dobit cu gratis montazu balans i kromirane neke ventile.

Sad sa burazom jos uvezujem da mi iz Austrije dovuce gume posto su tamo mnogo jeftinije (Dunlop SP Sport 01 i Vredestein Ultrac Sessanta za cca 100 Eur/komad) nego neke "budzetske" opcije ovdje tipa Barum, Sportiva, Sava.

OZ_WAVE_29.jpg


Volan ;) ;) ;) ;)
 
Član
Bice nesto, izgleda ce proljece kasniti ove godine a i felgeo ocekujem oko 15og aprila tako da ce se skontat nesto
A sto se tice Potenze nece, imao sam 16ke fabricke na leonu sa potenzom i glasna je do bola ... sad ce biti nesto mekanije tise

Usput ***em mater Tuzlanskim klosarima, za lijekova im chep trebo!

qakbjuz0jvpf5mvgse.jpg
 
Legend
Ako vjerujes neki dan ja na praoni i gledam zadnji branik mi izgreban, i sagnem se malo bolje, ono neko sarafcigerom izgrebo okolo pokusao skinuti cep. Neznam kome treba cep zadnjeg branika za Ford, al izgrebali mi karambolku i cep sav, dabogda mu materi cep trebo
 
Član
i kod mene je sarafcigerom neko izvaljivo al et ... nije puno samo malo to krzne dole ...bas zacepim mu materi
 
Legend
Uh uh bogami :) za pohvale veelike, svaka cast na ovome. Samo saces se izofirat odma cim postavis, ovih leonicha crvenih ima bruka, al sad ima pozitivno da odudaras ;)
 
Top