Leon wannabe FR/Cupra :)

Leon wannabe FR/Cupra :)

Član
Da "turim" ovdje ove pocetne slike i da najavim da sam porucio prednji i zadnji branik od cupre, koji ce se farbati zajedno sa krovom i felgama i na proljece ici na auto

zhuzqc7qjjyne6ffrvsw.jpg


9pqspk3rgj0ygyrwu4t.jpg


Jos sam u potrazi za dobrim 17kama ili eventualno originalnim/replika 18kama od cupre ili gti-a (ponude dobrodosle)

Ako neko takodjer ima povoljno nekog Zeneca ili RNS310/RCD 510 i to bih ubacio.

Konacni proizvod ce (osim mozda felgi) izgledati ovako

big_5958025-7f10.jpg
 
Legend
odlicni planovi,auto je sam od sebe ljepota,a sa novim body.em ce tek da bude ljepota
samo naprijed ;)
 
Član
popucali nosaci i jedan far malo napukao a hoce 350 maraka morao bi ih prepakivati u svoje i nikad to nebi dihtovalo ... a za 400 mogu uzet dectane sa ledovima :)
 
sad moras i ovo

http://www.pik.ba/artikal/3525157/seat-alhambra-altea-arosa-cordoba-ibiza-inca-leon-toledo-mii-i-ii-iii-iv-1-2-3-4-wtcc-tdi-supercopa-cupra-wrc-kit-car-biturbo-fr-sport-r-s-znak-logo-amblem-chrome-sa-strane-za-vrata-gepek/
 
Član
polako :) ide to korak po korak

trenutno trazim felge pa cemo vidjeti sta ce ispasti na kraju :)
 
Član
Dobro bi legle i folije uz crni krov :D:cool: Ali neke svjetije da ne zatamni ga previse :icon_smile:
 
Član
hoce ici kod zoke lumara ali 50% je puno ... malo sam ja star za toga :) ... ide nekih ako je moguce 20% ako ne onda 30 maximalno to je to samo da oboji stakla malo.
 
Član
ovo slikano 18og augusta na 40 stepeni ... nema hlada ni u tunelu :) ja sam imao 30% na drugom autu jednom i mjera je taman ...
 
Član
Franki je napisao(la):
Emire jesu li ovo tvornicka stakla u boji nesto mi ovo providno :icon_rolleyes:

lummar 50% folije skroz zatamnjeno osim prednje sajbe



leon1p je napisao(la):
ovo slikano 18og augusta na 40 stepeni ... nema hlada ni u tunelu :) ja sam imao 30% na drugom autu jednom i mjera je taman ...

slikano davno nekad i bila je zima vidis da su celicare na autu
 
Član
Kod ovih markiranih folija tipa llumar veci procenat je svjetlije a manji tamnije znaci 10% su najtamnije dok je kod pijacarskih folija suprotan metod pa svi uzimaju 30% kao neki prosjek da je OK vidljivost!

Imas u Kalesij 150 KM komplet auto isto profi folija ima i web stranicu autofolijeTK, Zoka je skuplji kod njega su 250-300 KM, kojem god odes bit ces zadovoljan :cool:
 
Top