Leon wannabe FR/Cupra :)

Leon wannabe FR/Cupra :)

Član
nesto mi te ta technix suhveli .... jeftinije od amortizera obicnih... a i ne trebaju mi gewindarice
 
Legend
aj sam svoje gewinde platio 112€ (koristene par mjeseci)
za 4 motion
placene su bile preko 500€

za tvoj auto ima sigurno tih gewindi na bacanje, samo malo prati..
Nema ti sta biti suhva, cim ima TUV znaci to je KVALITET kako god okrenes..
eh sad jedino ako nesto ganjas udobnost, i spustenost, i stabilnost ili IME, onda da se zavalis pa si uzmes KW v3 i slicno.. sto po meni je morbidno za nase ove jadne i pateticne ceste..

Znam xxx ljudi koji voze na nankangu i ta tehnix a imaju vise para nego nas pola na ovom forumu, tako da uzivaj dok si mlad, jednom se zivi ;)
 
Član
nemam pojma hebga ... sta mi jos treba oko tih gewindi ... trebal kakvih stabilizatora selena ... a to opet povlaci Muhu koji me izignoriso ... necu nikog moliti da mi proda nesto ... libo me njonjo
 
Legend
Ne treba ti nista.. I ako bude trebalo, opet ebay, nisi mutav da ovdje nesto placas 10x skuplje nego sto to fakat je.. u biti uvijek imas jeftinije opcije, opet kazem, "protane" ili neki slicni proizvodjaci..

Raspitaj se malo po stranim forumima kakva je situacija konkretno za tvoj automobil i znat ces.. I za ET, i za velicinu guma, felgi, opruga, gewindi.. ne radi nista napamet, vec je to neko probao prije tebe, uci se na tudjim greskama ;)
 
Član
Evo ovdje imas porucit isto ta techinx gewinde,drug mi je nedavno kupio od tog covjeka gewinde za punta i samo rijeci hvale za covjeka uredno korektno sve ;) evo ti link http://www.pik.ba/profil/ExtremParts/
 
Član
:) ide narucio sam 35/35 opruge :)



PS: Samo bih da dodam online iskustvo

Narucio sam Vogtland opruge direktno od proizvodjaca. Cijenama su pristupacni i u rangu H-R, Eibach, Weiteca, a o kvaliteti ne mogu reci da li su dobri ili ne jos uvijek,

aaaaaaaaaali ja sam ih narucio jer na seatcupra.net stranici ih svi preporucuju (vecinom englezi) njemacke su opruge rade i gewinde i amortizere.

Sta je pozitivno, odmah od cijene izbijaju njemacke poreze i postarina do u BiH kosta 25 eura. Znaci dobit cu ih u Bosnu za cijenu koja je u Njemackoj i nikog ne moram moljakat da mi to donosi salje autobusom.

http://www.vogtland.com/de/
 
Član
Stigle su mi opruge, malo me je Fedex okupao tj ova Rhea Grupa koji su vlasnici Fedex fransize u BiH. Carina i PDV su me izasli 20ak eura ali su me oni klepili sa jos 50 KM na konto njihovih nekih usluga.

Ice montaza ovih dana.
 
Član
Ja vozim te gevidne na mom leonu i maksimalno sam zadovoljan i razlika u odnosu na TA tecnix je nebo i zemlja ;)
 
Član
1011190_10151650243492486_1077962054_n.jpg
 
Top