lavovi

lavovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahahahhhaa hahahahaahahaha BRO sta je to bem ti sunce sta radis to a hahahahaahah
jel opet most hahahahahah
 
Član
poKle je napisao(la):
sasad je napisao(la):
nece meni vise francuz u garazu...
sto to odjednom govoris?

samo 405 slusa kako treba...znaci sva tri se redovno odrzavaju...mozda su baksuzi, al ne slusaju kako treba... 405 je kod mene "odgulio" oko 300 000km, i sada na satu ima oko 550 000 km(nikad nije otvaran ni radjen motor)...ima sve servisi u servisnoj knjizi...i vjeruj mi...taj isti motor cu da iskorstim za jedan veoma zanimljiv projekat o kome ce te svi biti obavjesteni... 406 stariji...promjenili smo mu mjenjac, bosh pumpu, pumpu u rezervaru, komplet kavcilo(to je standard) i opet mu svasta fali...a tek je na 200 000km... novi 406 nam je, da izvines, jebo mater sa glavnim racunarom...pa ta cuda covjek nije vidio...poludi iz cista mira...pocne da bibice, otvara prozore kako on hoce, svjetla isto, radio...gasio se u voznji...i tako se ugasio jednom i odletio u kanal, jastuci iskocili...i mozes ga(opet da izvines) jebat...sa sigurnoscu mogu reci da imaju mnogo nepouzdane elektronike i to je razlog zasto vise ne zelim novog francuza... treba li jos neki razlog?
 
Član
sasad je napisao(la):
SPArK je napisao(la):
onaj prvi (406-ica) mi je najsladji

a imam i ja jednog lavica, tek je poceo da raste, uskoro cu ga parkirat u garazu... :icon_biggrin:

pa ko bi me oprao, da sam ne daj boze, od tebe trazio msn...pa sreco, sto ne rece da si zensko, da se prema tebi ljepse ophodimo...ma i tako me ovi moji samo prozivaju...jedva cekam da vidimo tvog lavica...ajde mi otkrij tajnu...koja masina je u pitanju

ja sam navela u predstavljanju da sam zensko, a ti sto ne gledas to je drugo... ;):icon_biggrin:
sta i da si trazio, nemaju te sta prozivat ko da ne smijes pricat sa curama, ccc
a sto se tice mashine, sve ce se cut na vrijeme... nista jos ne smijem rec, kakav sam baksuz uvjek se nesto izjalovi.
 
Član
SPArK je napisao(la):
sasad je napisao(la):
SPArK je napisao(la):
onaj prvi (406-ica) mi je najsladji

a imam i ja jednog lavica, tek je poceo da raste, uskoro cu ga parkirat u garazu... :icon_biggrin:

pa ko bi me oprao, da sam ne daj boze, od tebe trazio msn...pa sreco, sto ne rece da si zensko, da se prema tebi ljepse ophodimo...ma i tako me ovi moji samo prozivaju...jedva cekam da vidimo tvog lavica...ajde mi otkrij tajnu...koja masina je u pitanju

ja sam navela u predstavljanju da sam zensko, a ti sto ne gledas to je drugo... ;):icon_biggrin:
sta i da si trazio, nemaju te sta prozivat ko da ne smijes pricat sa curama, ccc
a sto se tice mashine, sve ce se cut na vrijeme... nista jos ne smijem rec, kakav sam baksuz uvjek se nesto izjalovi.



onda nek ti je sa srecom u daljim radovima i obavjesti me kad zavrsis...bas me zanima...
 
znaci tako novi lavovi jebu mater,nisam znao,premda sam pretpostavljao,stara auta su auta.

ali zato 405-ice vuce i dalje,rodjak ciji je otac sitni svercer je uzeo od nekog lika 405 za 500 km,al je bila teeeeski krs,frajer bio zidar il tako nesto,pa je stavljao po 500 kila nazad:),uglavnom auto krs nad krsinama,kud ces dalje kad je lik da bi usao u auto razbio zadnje bocno staklo i nikad vise ga nije stavio nazad,ma jad i bijeda auto,frajer ljevao rafinirano ulje u njega,jebavo motor kako je znao,ali je pug i dalje vukao,nakon preko 1000km ulozenih dobili su respektabilan autic,zaista motor nas je sve iznedadio,kako je samo fino isao.

uglavnom,stara auta su zakon!
 
Član
sasad jel ti budes u bosni i voziš ovde auto na stranim tablama,ako je,de mi reci zezali policija ak vozaš stranca....
 
Član
Trozic je napisao(la):
sasad jel ti budes u bosni i voziš ovde auto na stranim tablama,ako je,de mi reci zezali policija ak vozaš stranca....

da, ja zivim u doboju...imam nasu vozacku i nemam nikakvih problema...svaki policajac koji zna svoj posao zna da mi ne moze nista, ali nadju se ovi prasinari da ostre...da izvines...sa njim idem od prijedora do neuma...van granica ne mogu...prijavljen je na starog u CH...i potpuno je legalan...ima u kontrolu...takozvana veksel numera, dva auta na jedne tablica, al znas kako to vec ide...javna tajna... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top