lavovi

lavovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sasad je napisao(la):
evo i moje vozilice

Peugeot 406, 2001. godina, 2.0 HDI,...nema samo kozu...
A sad, malo ga je sredio Gutman, spusten je za 4 cm, nabacen je spojler, poslije je cipovan(kazu na 145ks,al ne vjerujem im), zbavio sam Rocksford muzikicu,al cekam ljeto...poslije ce mozda pasti neke felgice, barem 17',a ove ostaju za zimu, xenone cu da radim uskoro...

Sto je najbitnije, trosi ispod 6 litara na 100km, ide fino...

Toliko,a sad ce i ostale moje vozilice...
 
Član
E ovo je druga vozilica...

Peugeot 406 1.9 dt, 1997. godiste...i on ima sve osim koze...
Stari poznati pezoov motor zapremine 1900 ccm, snaga 66kw(90ks), nista nije radjeno, nabaceni tockovi 16' sa gumama 215/45 , muzikica, navigacija (neka krdza) tomtom,...et...


sad ce i treca vozilica
 
Član
fini lavici ;D
jos da te pitam, koji je raspon sarafa na ovim drugim felgama i da li bi ih prodavo i za kolko :)
 
Član
Evo ga...kralj je stigao...

Prije nego sto pocnem pisati...ovaj auto sad na satu ima 536 hiljada kilometara...nikad nije radjen motor....

Peugeot 405 1.9 srdt, isti motor kao u onoj 406-ici...bas me zanima do kad ce ici...nemam neke pretjerane ambicije da na njemu radim bilo sta...
Od opreme i on ima sve osim koze...ima klimu, to je najvaznije...nekidan sam ga potjerao 185km/h, barem je toliko pokazao...ima lijep spojler, tockove sam nabacio sa 205 gti, 15' ,205/60 gume, ima torziju,koja za divno cudo ne skripi uopste(nasuo sam u nju litar ulja,al kapa :) )...filter za gorivo je pustao vazduh pa sam ga eliminisao, ubacio od nekog daihatsua,al frcara,dokle ce, nije ni bitno...polen filter sam izbacio...super ga je zamjenila dupla mrezica za fasadu koju sam nasao u podrumu...desna solja cuka od kad znam za njega,odskora cuka nesto na lijevom tocku(mislim unutarnji homokineticki zglob), rucna i ne drzi bas i to su svi nedostatci...nije mnogo za jedan autoo kiji je prevalio pola miliona...al ovo je iskreni auto...emotino sam vezan za njega...pa prvi mi je...
Zaboravih, imam finu muzikicu u njemu...


Eto toliko o mome voznom parku...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
fini lavici ;D
jos da te pitam, koji je raspon sarafa na ovim drugim felgama i da li bi ih prodavo i za kolko :)

nisu na prodaju...zao mi je...peugeot ima raspon sarafa 4x108, pasu od nekih fordova i od volva s40/v40... pozdrav
 
Član
taman pasu meni na forda, ko sto sam i mislio :)
jeb ga, bas su mi se svidjele. et ako do proljeca budes odlucio prodavat, znas kome se mozes obratit
 
Član
Okasnio sam za taxi...a i 407 mi se uopste ne svidja...607 prolazi...308 mi je simpa...mozda dolazi sledece godine u obzir...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top