lavovi

lavovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vuuhuu,peugeot,moja prva ljubav!
imali smo pug 205 1.4 koji je bio moje (ne licno moje,nego ga dijelio sa starom,ali prve korake na njemu naucio) prvo auto pa mi svaki put pomisao na lavica zasuzi oci:(

nego,kad smo kod okupljanja,pricao sam sa davorom da vam banem u doboju mozda iduce mjeseca,tako da budem vidio lavice uzivo ako bog da.

pozz
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
vuuhuu,peugeot,moja prva ljubav!
imali smo pug 205 1.4 koji je bio moje (ne licno moje,nego ga dijelio sa starom,ali prve korake na njemu naucio) prvo auto pa mi svaki put pomisao na lavica zasuzi oci:(

nego,kad smo kod okupljanja,pricao sam sa davorom da vam banem u doboju mozda iduce mjeseca,tako da budem vidio lavice uzivo ako bog da.

pozz

rece mi davor da je pricao sa tobom...ako budes imao vremena ili ako te put slucajno nanese...pa dobrodosao... na okupljanjima uvijek bude jedan od ova tri...ja trenutno planiram da jedan ozbiljan projekat sa 205...al o tome cemo otom potom...cekamo te...pozdrav
 
budem dosao,to sigurno,samo ne znam kad,jer kontam na more u 8.mjesec ici raditi.no dosta OT

sto se tice projekta sa 205-icom,pozdravljam projekat jer i sam imam neke mastarije o 205 GTi,ali o tom po tom.:)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
budem dosao,to sigurno,samo ne znam kad,jer kontam na more u 8.mjesec ici raditi.no dosta OT

sto se tice projekta sa 205-icom,pozdravljam projekat jer i sam imam neke mastarije o 205 GTi,ali o tom po tom.:)

osnova ce biti obicni 205 dizel sa troja vrata...onda imam 1.9 td motor iz 405 sa 90ks(vrlo efikasnih 90, a jos na tezinu od 800kg...ihi) koji cu ubaciti u njega...znaci sve iz 405...motor, mjenjac, klima i abs sistem na prednjoj osovini...onda cijeli donji postroj od 205 gti, bas kao i detalji, unutrasnjost, lajsne, blatobrani...znaci zelim da napravim potpuno funkcionalan automobil...vizuelno identican obicnom 205 gti sa dizel motorom i klimom...imam i orginalne tockove za 205 gti, amblem i jos par sitnica...ja ga zamisljam da bude bas kao ovaj na slici...cak mi je i boja potpuno shik...toliko
 
Član
jooj izgleda da cemo se mi naradit tu :D
A sto se tice lawowa dobri samo da im je vw motor hahaha
 
hehe,fino,fino,moje su maste drugacije...

ali ne bi sad o tome jer je to samo ideja u glavi.

inace,GTi je jedno od auta za koje sam se zakleo da cu u zivotu posjedovati pod svaku cijenu:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hehe,fino,fino,moje su maste drugacije...

ali ne bi sad o tome jer je to samo ideja u glavi.

inace,GTi je jedno od auta za koje sam se zakleo da cu u zivotu posjedovati pod svaku cijenu:D

da da...gti je gti...al previse vozim da bi vozio na benzin, a kad vozis gti na plin...to nije gti..jbg
 
Član
onaj prvi (406-ica) mi je najsladji

a imam i ja jednog lavica, tek je poceo da raste, uskoro cu ga parkirat u garazu... :icon_biggrin:
 
Član
SPArK je napisao(la):
onaj prvi (406-ica) mi je najsladji

a imam i ja jednog lavica, tek je poceo da raste, uskoro cu ga parkirat u garazu... :icon_biggrin:

pa ko bi me oprao, da sam ne daj boze, od tebe trazio msn...pa sreco, sto ne rece da si zensko, da se prema tebi ljepse ophodimo...ma i tako me ovi moji samo prozivaju...jedva cekam da vidimo tvog lavica...ajde mi otkrij tajnu...koja masina je u pitanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top