lavovi

lavovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ti mozes snimiti TAXI: Beginer s ovom 405, kako je sve pocelo i tako! :) Fin vozni park! A zasto sve Pugovi 4..!? Lijepa auta pravo i ne znam koji je najbolji! A zasto nemas makar jedan Coupe, meni je to prelijepo auto!? Prodaj dva i kupi jednog!:)
 
Član
addo je napisao(la):
Ti mozes snimiti TAXI: Beginer s ovom 405, kako je sve pocelo i tako! :) Fin vozni park! A zasto sve Pugovi 4..!? Lijepa auta pravo i ne znam koji je najbolji! A zasto nemas makar jedan Coupe, meni je to prelijepo auto!? Prodaj dva i kupi jednog!:)


Sve je pocelo sa 205, nekada devedesetih...moji starci su uvijek vozili alfe...vjerovatno im je pun ..... zujalica i cupea...zadnju su imali alfasud...e da se vratim na pricu...poslije 205 dosao je 405, pa 309, pa 306, pa 405 jedan, pa ovaj sad bijeli 405 i onda smo ostali u toj klasi...kao sto vidis svi su dizeli...mnogo vozimo svi...nemoj me na kupea (ak cura ne dobije, gledacu ja karavana) :) ...bice jedan kupe...uskoro...recimo 406 coupe 2.2 HDI,al ga tesko naci...mozda stari mr2, civic crx del sol, ili nesto tako...bijeli ide sledece godine na dobos,a onda cu da vidim...do tad...samo vozim... :)
 
Član
Har3 je napisao(la):
Fini autici, najgotivniji mi je 405. Mada zanima me sto ce ti? :D

btw dobro dos'o :)

Treba mi da vozim,kao i svi ostali...jedan podatak... u zadnjih 5 godina je presao 300 000 kilometara...sad ima 536 000 na satu...al kupljen za sumnjive pare, u sumnjivo vrijeme i od sumnjivog covjeka...tako da sumnjam da je to sve sto je on presao...ali ide jos uvijek...
 
Član
Trebao sam ti i ja dat svoj Peugeot prije nego sam uzeo BMW kad već skupljaš :) :) :)
Lijep si ti vozni park nabavio sebi...samo što ti Peugeot-i mogu bit ludo skupi za održavat tako da ti ne zavidim previše što se toga tiče!
Pozdrav...dobre slije
 
Član
wigen je napisao(la):
Trebao sam ti i ja dat svoj Peugeot prije nego sam uzeo BMW kad već skupljaš :) :) :)
Lijep si ti vozni park nabavio sebi...samo što ti Peugeot-i mogu bit ludo skupi za održavat tako da ti ne zavidim previše što se toga tiče!
Pozdrav...dobre slije

LAV u banjaluci nabavlja neke italijanske dijelove...a nisu losi...tako da mi dijelovi dojdu kao za golf 2...aj u zdravlje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top