Kupovina drugog auta - lock

Kupovina drugog auta - lock

Član
RE: Kupovina drugog auta od 5k do 7k

ziva istina s fordom, drug ima dugo karavana, svaki dan nesto mu fali, 2x je radio generalku, isti 66kw, pucao remen,non stop ga bos pumpa zahebaje,curi ulje, trap nidje veze, ma sve najgoreee..
 

xrx

Član
RE: Kupovina drugog auta od 5k do 7k

elmir je napisao(la):
ziva istina s fordom, drug ima dugo karavana, svaki dan nesto mu fali, 2x je radio generalku, isti 66kw, pucao remen,non stop ga bos pumpa zahebaje,curi ulje, trap nidje veze, ma sve najgoreee..

da da curi ulje na karteru ili filteru zavisi sta te zapadne... kako to da zaboravim
 
Član
RE: Kupovina drugog auta od 5k do 7k

xrx je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ziva istina s fordom, drug ima dugo karavana, svaki dan nesto mu fali, 2x je radio generalku, isti 66kw, pucao remen,non stop ga bos pumpa zahebaje,curi ulje, trap nidje veze, ma sve najgoreee..

da da curi ulje na karteru ili filteru zavisi sta te zapadne... kako to da zaboravim
Hvala na savjetima. Mislim da ce i drugima biti od koristi ne samo meni.
Trazim golfa 3 ili vento do 6500KM sa 4 vrata i da je barem TD. Jesam zahtjevan :D
 
Član
RE: Kupovina drugog auta od 5k do 7k

Evo jarani u subotu idem gledati auto aBd... Sta kazete za tricu, zna li neko nesto o njoj... Isla bi za 6000k. Usput TDI 97' god.

http://www.pik.ba/artikal/611336/wv-golf/
slika-125627-2010-09-1285931791-velika.jpg

Komentari, savjeti dobrodosli!
 
Legend
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

nije losa samo je dosta zapustena pogotovo unutrasnjost, malo je vadi motor a i godina, pogledaj dobro limariju, ja kad sam trazio auto (bivsu trojku), nadjem auto u oglasima na slikama izgleda perfektno dok je uzivo skroz druga prica ;) tako da ces sam najbolje vidjeti u kakvom je stanju
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

Izgleda zapušteno, zbog toga je i ovako niska cijena. Sve dobro pregledaj, sumnjam da je auto dobro održavano. Kada se tdi počne kvariti onda se ljudi hvataju za glavu
 
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

Meni ovo auto djeluje bas ofucano, nov lak kako vidim, mada nije nesto lakiran, haman za prodaje, treba provjeriti jel' peglano, ispravljano, ja ne bi dao te pare za njega, sad sve je do tebe!
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

izgleda kao da samo sto se nije islo njim orati, ako ti ovo budes uzimao, dobro pregledaj i do najmanjeg detalja, vidi se na slikama da je odrzavanje ravno nuli ;)


pogledaj unutrasnjost samo..
 
BHT Ovisnik
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

fina oprema,cijena pristojna,al se ne cini odrzavano,prvo iz pristojnosti ne bih na ovakoj lokaciji slikao auto i ovako parkirano....
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

Ja bih ti preporucio da sacekas da puste uvoz, onda bi za te pare trebalo da mozes kupiti solidan automobil...
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

izvlace ga godine i motor koliko toliko...
ali izgleda jako ne odrzavano, ofucano vidi se da ga krkan vozao....takav je i motor sigurno..
pretpostavka je da je izlakiran nanovo jer je i lim bio jako zapusten i propao kao i unutra...
ja za ovo nebi dao 6k nema teorije , ti kako hoces ;)
 
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

u mene prijatelj prodaje golfa 3 tdi je sad napamet nezz godinu i opremu ali siguran sam da je do 6500 km mogu ti slike postaviti i provjeriti sve ili samo broj da ti dam od njega
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

samo da je 4 vrata.

A ovog cu ici prvo da pogledam aBd sto ne znaci da cu uzeti odmah. Svidja mi se oprema,cak i klima ima. A ja imam svoje 15 fele niskoprofilke sad za sad,pa sam ih kontao stavljati ako uzmem auto itd... Al najbolje ce se sve na licu mjesta vidjeti!
 
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

tvoje su pare i ti uzimas sta hoces,,,ali realno za ovo ja ne bi dao te pare,,
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

ja nedam golfu 3 ni u goste da mi dođe.....

merca,bmw-a,audija mozes samo sanjati za te pare,jos malog potrosaca...pihhhhh

znaci bato preostaje ti (za te tvoje kriterije) WV eventualno opel neki ili neki francuski/talijanski kontejner

u svakom slucaju preporucujem ti nesto poput venta ili passata
http://www.pik.ba/artikal/458120/vozilo-passat/
ponudice ti nesto prostora za taj novac....

a naravno kada bi ja uzimo to bi bio BMW po mogucnosti sto je god jaci motor moguci za novac koji imam u džepu :lol:
 
Top