Kupovina drugog auta - lock

Kupovina drugog auta - lock

Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

-Suki- je napisao(la):
ja nedam golfu 3 ni u goste da mi dođe.....

merca,bmw-a,audija mozes samo sanjati za te pare,jos malog potrosaca...pihhhhh

znaci bato preostaje ti (za te tvoje kriterije) WV eventualno opel neki ili neki francuski/talijanski kontejner

u svakom slucaju preporucujem ti nesto poput venta ili passata
http://www.pik.ba/artikal/458120/vozilo-passat/
ponudice ti nesto prostora za taj novac....

a naravno kada bi ja uzimo to bi bio BMW po mogucnosti sto je god jaci motor moguci za novac koji imam u džepu :lol:

Polahko ti sa tim ekstremitetima....:lol: treba mi neko prosjecno auto. Odlucio sam golf 3 ili vento. Ostalo nista sad za sad. nije za mene merc, ja sam student :lol: :lol:

mirza_mali je napisao(la):
u mene prijatelj prodaje golfa 3 tdi je sad napamet nezz godinu i opremu ali siguran sam da je do 6500 km mogu ti slike postaviti i provjeriti sve ili samo broj da ti dam od njega

Postavi slike ovdje slobodno....
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

Dobra oprema i motor, godiste poslednje to je dobro, ali deluje bas zapusteno...Vidi kako radi motor i dali je lupan, sve ostalo je manje vazno mozes ti da ga picnes....ali po meni ne vredi vise od 2600-700e
 
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

Kad vec hoces trojku, hoces da ti prodam, metalik crna, komplet lakirana, nema korozije nigdje, znaci limarija sredjena prije pola godine detaljno, 1.9 tdi, 96. klima, servo itd.. spustena (plinski amortizeri + sportke opruge), kristalni farovi (izgled kao g4), amortizacija gotov sve izmijenjano, motor sredjen, jedina mana moras sebi papire naci :D cijena oko 1300 ojra.... :D
 
Legend
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

ja da sad uzimam sebi auto, da je plafon nekih 6-7-8hiljada, trazio bih definitivno venti tdi,seat ibiza tdi,citroen saxo vts, i nesto slicno..
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

ljudi idem samo prvo da pogledam auto! Ok. Pa vam javim rezultate...
 
Član
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

Golf kojeg sam gledao je zaista zapustan... Skontat cu se, jer trebalo bi ulaganja....motor je oki. Vozao sam auto.
A danas naidjoh na autopijaci vento tdi mislim da je 92 god. 5500 ili 5600KM. Lik je iz Sa. Moglo bi se i to pgledati, pa ako se uzme onda i malo picnuti.. ;) ;) Postavit cu neke slike..
 
RE: Kupovina drugog auta- naslo se auto>savjeti molim

ja nisam postavio slike jbg drug prodao za 6600 svog golfa
 
RE: Kupovina drugog auta>savjeti molim

I ja sam prvo trazio vento...i onda mi ispadne ovaj golf..i uzmem ga!I nisam se pokajao...zato,ne zuri,naletit ce nesto...
 
Član
RE: Kupovina drugog auta>savjeti molim

evo slike venta kojeg sam gledao...1992 god.,ubacen motor tdi i ima atest. U saobracajnoj pise 1.9D zbog manjeg placanja registracije. Cijena zadnja 5200k. Sta vi kazete na ovo?
57dde46d76aac8992f5529f69e7bddfc.jpg
[/URL][/img]
 
BHT Ovisnik
RE: Kupovina drugog auta>Vento>savjeti molim

nije to lose,fina cijena,samo da nije bio udaran,kako se da primjetiti d aje naprijed lakiran pa da nije bio dobro udaran pa mjenjan i motor i sve ?
 
Član
RE: Kupovina drugog auta

Ovaj vento je kako tako poskup jer ipak je star 18 godina, 19-sta nastala... Za te pare mozes sigurno 7-8 godina mladje auto uzeti i jos dizela... Ali jedino ako ti nisi napucao samo VW golf ili vento... Ali meni su ta auta preskupa za ta godista i tu opremu i motore...
 
Administrator
RE: Kupovina drugog auta

citam cijelu temu i nista pametno... ja ti samo mogu reci da su golfovi i taj vento na sta ti pucas preskupi za svoje stanje i svoje godine a ne vrijede toliko iskreno... potpisujem sto je rs turbo reko i upravu je...
 
Član
RE: Kupovina drugog auta

sta mislite o ovome, dobra oprema a kakav je motor?
http://www.pik.ba/artikal/659468/renault-clio/
 
Top