kupovina auta - pocetnik

kupovina auta - pocetnik

Član
pa dobro, opet cu biti veoma oprezan u voznji, ono sto mi je bitno jeste da sam polagao na velikom autu, nije sad bas velik ali.. na Octaviji, pa kasnije vozao od oca Passata karavana, pa kod dede MB-a E klasu.. uglavnom nisam nikad vozao malo auto, pa mi je mozda to i prednost, bice mi lakse nego da sam iz malog u veliko auto presao, ali ipak gledacu ocuvanije auto kupiti, ne kupujem auto da ga sjebem i razbijem, vec da ga vozam i provedem sto vise kilometara sa njim bez problema
pa i ja se trudim i vozim veliko auto, oko 475cm, ali džaba ne možeš uvijek biti skoncentrisan, a nekad ni vremenski uvjeti ne idu u tvoju ruku itd... vidjećeš sam, pogotovu ako se budeš dosta vozio, onda se i greške češće događaju ;) napiso sam ti gore, kakvo sam ja iskustvo imo, nakon 3 dana što sam položio vozački ;) od tad fala bogu nisam imo nikakvih problema, ali se ne nadam da ih neće bit, ljudi smo i griješimo ;)
 
Član
pa i ja se trudim i vozim veliko auto, oko 475cm, ali džaba ne možeš uvijek biti skoncentrisan, a nekad ni vremenski uvjeti ne idu u tvoju ruku itd... vidjećeš sam, pogotovu ako se budeš dosta vozio, onda se i greške češće događaju ;) napiso sam ti gore, kakvo sam ja iskustvo imo, nakon 3 dana što sam položio vozački ;) od tad fala bogu nisam imo nikakvih problema, ali se ne nadam da ih neće bit, ljudi smo i griješimo ;)

ma nije meni zbog velicine auta pa da ne uzimam vece auto, ipak za pocetak ne treba mi veliko auto, ipak sto je vece auto, to racunaj vece troskove za odrzavanje, tako da meni ne treba nista vece od npr. Golfa ili Astre, ali ne bi sad ni nesto tipa VW Lupo ili Fiat Seicento, nego nesto ranga Pola ili Golfa, ali sto vise gledam sve me vise odvlaci VW, preskupa auta a npr. nekog Opela, Forda ili Pug-a mozes za manje para kupiti i to jos mladjeg par godina
 
Član
kakvi su Peugeot-i 307 i 206 HDi, jesu li skupi za odrzavati, i vidim na piku da 307-ice od 2004. su vecinom 2.0 HDi 140 KS, valjaju li ti motori ista, potrosnja...
 
Moj prijedlog ti je Grande Punto MJET.LIjep i dobar auto,uz to sasvim dovoljno komforan.Pusti te price Fiat je to,ne valja to,nije to kao prije ;) Ja licno vozam Fiata i Mercedesa(Fiat je drugo auto u porodici) i nemam nekih vecih zamjerki za Punta(MK2a),sasvim pristojno auto :D
 
  • Nisi u pravu,gdje pise da ja imam GP,ili da hocu da prodam svog MK2a JTD? Isto tako kolega anelsr nema pug 206,i realno je rekao za nikakav komfor u Golfu 4....
 
Član
Ja imam punta MK 2 i rado bih ga utrpao ;). Dobar, pali iz prve, bruka toga imjenjena. Za poželiti.:car6:
 
Član
a svak hvali ono auto koje posjeduje, a svi bi da ga se rijese, ja ne trazim od vas da uporedjujemo neka auta, vec da o ovih par auta od kojih se mislim uzeti da vidim koje su im prednosti i mane, al nema od toga ovdje koristi, ispada golf najgore, a fiat najbolje auto, a golfova u BiH ima vise od ukupno svih italijanskih auta
 
a svak hvali ono auto koje posjeduje, a svi bi da ga se rijese, ja ne trazim od vas da uporedjujemo neka auta, vec da o ovih par auta od kojih se mislim uzeti da vidim koje su im prednosti i mane, al nema od toga ovdje koristi, ispada golf najgore, a fiat najbolje auto, a golfova u BiH ima vise od ukupno svih italijanskih auta
Ne znas ti brojat onda,Fiata sad ima kolko hoces...Ma druze kupi ti golfa i to Traktor Dizel Injeksn i bit ces sigurno zadovoljan.On tebi odgovara :) Nije za tebe Fiat,Mercedes,BMW ,Peugeot.... :)
 
Top