kupovina auta - pocetnik

kupovina auta - pocetnik

Super Moderator
ja stvarno ne znam u kakvom ste se vi to passatu vozili pa kazete da je neudoban... u lubenicaru????
nisu nesigurna ta auta, daleko od toga da su nesigurna.. kakav golf 2, smjesno je to porediti o_O
 
ovo je bilo kad su bili novi, mozes misliti na sta to lici sad kad je auto preko 20 godina
Ni nasta,zato raja i gine u njima stalno.
ja stvarno ne znam u kakvom ste se vi to passatu vozili pa kazete da je neudoban... u lubenicaru????
nisu nesigurna ta auta, daleko od toga da su nesigurna.. kakav golf 2, smjesno je to porediti o_O
U Passatu 6,meni je skroz neudobno,tvrdo.Valjda zato sto sam naviko na Mercedese.
 
Super Moderator
ako je autu mekano vjesanje, to ne znaci da je udoban.... to isto kad ljudi sjednu u reno 4 i on se ono ljulja i rukama ga mozes prevrnuti i onda uuuuuuuuuu udoban.. nije to mjerilo udobnosti. al sigurno nije udoban kao vecina mercedesa, al passat daleko od toga da je neudoban i 3bg je super takodje
 
A dobro kod nas su uvijek su vecinom e klase,bila 190D prije 98e ,pa w124 i sad w211 Elegance.Zato govorim da mi je neudoban.
 
Haloo narode, okante se hvaljenja 206-ice u smislu da je udobna i da ima prostora dosta...i to neki tvrde da je prostranija i udobnija od golfa 4. Dakle, fiat punto je prostraniji od 206-ice.
 
Imas druže i jeftino Mercedesa u njemackoj, vidi na autoscout.de. Ako si momak kupi seb kupe euro 3 CDI kao što i ja imam namjeru. Samo moram prvo prodat svoju W123 koja mi je za srce prirasla :D
 
Član
Imas druže i jeftino Mercedesa u njemackoj, vidi na autoscout.de. Ako si momak kupi seb kupe euro 3 CDI kao što i ja imam namjeru. Samo moram prvo prodat svoju W123 koja mi je za srce prirasla :D

jarane, ipak sam pocetnik, a mecka kakva god da je to je ipak previse za prvo auto, za pocetak nesto manje, pa kad se skupi jos malo para za 2-3 godine, onda mozda i bude mecka, ipak koji to covjek ne bi volio imati mercedesa, ali do tada ima jos dosta, dosta vremena
 
Kupit ces Golfa 4 na kraju balade. Zavaravas samog sebe sa cinenicom da ces kupiti neko drugo auto i to da ti je dosta 60 KS ko pocetniku, nije dosta.
 
Član
Kupit ces Golfa 4 na kraju balade. Zavaravas samog sebe sa cinenicom da ces kupiti neko drugo auto i to da ti je dosta 60 KS ko pocetniku, nije dosta.

nisam ja rekao da mi je 60ks dosta, vec da nisam tip vozaca koji voli brzu voznju, tako da mi ne treba auto od 150-160 ks, ali necu ni da kupujem auto od 60 ks, oko 100-tinjak taman, vec sam rekao da kupujem 307-icu ili 206-icu, tako da mi nije zurba sa kupovinom dok ne naleti dobar primjerak
 
a ti ako imas namjeru kupovati auto u njemackoj, gledaj mobile.de, kakav autoscout, slab izbor.
hvala na preporuci stranice, men je prvo auto mečka :D i to w123, al mi je rođak reko da ce mi pomoc na proljece da nadjemo tam neki euro 3 Mercedes i sad prodajem w123. Pošto kažeš da nisi ljubitelj prebrze vožnje ko ni ja najbolje ti je 2.0 dizel. Jedini moj problem je snijeg, teško sa zadnjom vučom na snijegu, pomalo se učim al i zapadam :D kolko sam ja skonto najbolje se sto prije riješit kvačila, al kad je snijeg najbolje je auto u garažu pozz
 
Član
Svakom autu se moze naci mana ! Mercedes nije vise onaj mercedes od prije 30 god i koji predje 1000000 km bez vecih problema :) Ljudi kupe auto i za godinu dana predju 2000 km bez kvara i odmah kazu to je auto , nisam nista ulozio . Kazes uvozices auto iz svabije ?? Gdje god da ga kupis moras biti spreman na ulagane , pa nije ni svabo lud da ulozi u auto 2000 eurica i da ga proda .
 
Top