KRUZNI CIRKUS U ZENICI

KRUZNI CIRKUS U ZENICI

Član
Označeno je dobro...fale samo četiri patrole policije da sa svake strane kažnjavaju one koji voze u pogrešnom smjeru u kružnom toku i staju da bi se drugi uključili u kružni tok...tako bi svi naučili za par sati. Ovako to je slika i prilika onih stotinjak maraka koliko košta vozačka..."mali milion" P vozača griješi...ja jedino žalim što nemam kakvu krntiju pa da zaradim pravo malo bogatstvo...
 
Član
ja sam jucer bio u zenici i sjedio sat vremena u evropi,ma zivi haus sto se tice tog kruznog toka,pojedini cak fulaju cijelu traku gdje treba skrenuti.....
 
Član
Normalno da će fulat kad je kružni tok sa po metra prečnika... Dva auta će napravit gužvu... Naši debili se počeli furat na te kružne tokove a nisu ih u stanju napravit kako treba...

Nek uključe semafore i nek se na prave pametni... Ovog ko je odgovoran za ovaj kružni tok treba odma smijenit :lol:
 
Član
kruzni tok je mrak :cool: ako cemo lagati :lol: ovo je sramota, pa bolje da naprave obicnu raskrsnicu stave semafore i rijese problem :cool: najbolji kruzni tok ima Cazin :icon_smile: :D
Daaaaa kruzne tokove je dobio i Prijedor i odradjenui su predooobroooo to sam zaboravio reci ali su bas predobro odradjeni kruzni tokovi.
 
Član
najjaci su ovi sto udju u kruzni tok, stanu na sred i kao pustaju druge da se ukljuce :lol: ludilo, samo se trubi :D
 
Član
ma bilo kako bilo,ono je fkt smijesno,svakih par sec cujes sirenu,al brate ima fkt ljudi koji veze nemaju u saobracaju,vidi se ko je kupio vozacku :p
 
ovo je smijesno,samo kad vidim ovoliki autobus se probija u ovako malen kruzni tok.Ovo def nije za kruznog toka raskrsnica,malena je za tog....Semafori su za ovog :icon_eek:
 
Član
kruzni necu ni da komentiram... hrpa seljaka nesposobnih.. a zene koje pridju kruznom i gledaju ga ko sveto slovo i ne smiju ni da se ubace takodje no comment... glavno je pitanje, sta ce sa pjesacima? pa ondje ce neko izginut 100%, nit mozes prec cestu normalno, nit smijes, kad je prosjesna izlazna brzina svakog auta 30,40 na sat.. treba postavit policiju i da kaznjavaju
 
Član
Treba to kino od kruznog ukinuti i staviti semafore i napraviti obicnu raskrsnicu i rijesen problem :cool: da je to raskrsnica pa da se ima na 10 strana kud otici pa onda staviti kruzni pa haj ali ovo je najobicnija raskrsnica na koju treba postaviti semafore i rijesiti sve probleme :cool: i onda bi i pjesaci i sve bilo rijeseno, ali kod nas ide sto bi jednostavno kad mozemo komplikovano ;)
 
Top