KRUZNI CIRKUS U ZENICI

KRUZNI CIRKUS U ZENICI

evo kako izgleda kad u Zenici pocne sa radom prva kruzna raskrsnica,zasad improvizovana i pustena s ciljem da se ljudi pocnu navikavat.Jedan cilj je ostvaren,dosta se brze krece,nema kolone na ovom mostu,koja je znala biti dugacka i po 500m,dok su druge trake bile poluprazne,ali danas sam 2 puta prosao ovom raskrsnicom i oba puta sam mogao imati udes,ja u raskrsnici,covjek ide na mene sa dzipom :icon_eek: :icon_mad: sve ce vam biti jasnije kad pogledate slike

i kad mi kaze,dobar vozac...ccc...

GALERIJA
 
Član
Nista ba morace te opet polagati vozacki hahaha ovo je ocajno!!! Nezna se ni ko pije ni placa....
 
Član
a mogli su ovo malo bolje napravit, ako nista mogli su na cesti nacrtat strijelice sa obaveznim smjerom da ljudi znaju tacno kuda treba ici, jer ovo bas izgleda totalno konfusno gledajuci na ovim slikama.
 
Član
ali i ovo je cirkuz, "heravi" kruzni tok, sto ga i pustise uopste... valjda da testiraju heh

pa u tri sata kada je "spica", veca guzva nego sa semaforom :lol: :lol: kolona skroz od autobuske se uhvatila...
 
Član
pa mogli su gajbe poredat pa testirat, kakav test, svugdje u svijetu se rjesava kruznim tokovima i provjereno dobra metoda, kod nas prvo tesitraju, nema dzaba ulaganja
 

MTR

Član
kavaz je napisao(la):
pa mogli su gajbe poredat pa testirat, kakav test, svugdje u svijetu se rjesava kruznim tokovima i provjereno dobra metoda, kod nas prvo tesitraju, nema dzaba ulaganja

e moj haveru valja to u zenici istestirat' , sve sa sela "saslo" , donedavno vozio tomu vinkovica a sad siba sa golferom dvicom , dajdja mu u komisiji za polaganje , amidzic u mupu , zaova u sudu , tetisna na salteru u opstini , od zaove djever radi na Almiju , rodjak mu dobar sa komunalnim inspektorom ......... seljakluk do jaja , kad je to ba culo za kruzni tok ..... mozda na tefericu kad se u kolo ufate nako masni od janjetine :lol::lol::lol:

*****'ti seljaka u usrano dupe
 
Član
vozaci su ovdje najmanje krivi...
ne kazem da nema manijaka koji veze nemaju sta je kruzni tok,pa udje naopacke,u suprotnom smjeru, i još te gleda cudno :lol:
ovdje su najvise zasrali ovi inzinjeri sto rade kruzni tok,sve je zbijeno u metar,4 pješačka prometna,jedno auto stane pješaku,komplet kruzni tok se zaustavlja i eto havarije,kao što sam ja nocas uradio :lol::lol:
 

MTR

Član
ma bjez ba danas mal' se ne pomarisa sa nekim lolom seljackim , nako otvori prozor jos kisa pada i jebe mi anm tam tobejarabi boga , reko jeblo ti i Babino i Arnauti i cijeli babilon i gradiste sve zivo i mrtvo i ko ti dade vozacku konju popisani pa ne znas ni gdje se zmigavac pali , kaze sas' vidjet sacu' ti zovnt' rodjaka on je p'licajac , eto i to vam je zenica , vise kulture ima na papua novoj gvineji
 
Top