KRUZNI CIRKUS U ZENICI

KRUZNI CIRKUS U ZENICI

MTR je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
pa mogli su gajbe poredat pa testirat, kakav test, svugdje u svijetu se rjesava kruznim tokovima i provjereno dobra metoda, kod nas prvo tesitraju, nema dzaba ulaganja

e moj haveru valja to u zenici istestirat' , sve sa sela "saslo" , donedavno vozio tomu vinkovica a sad siba sa golferom dvicom , dajdja mu u komisiji za polaganje , amidzic u mupu , zaova u sudu , tetisna na salteru u opstini , od zaove djever radi na Almiju , rodjak mu dobar sa komunalnim inspektorom ......... seljakluk do jaja , kad je to ba culo za kruzni tok ..... mozda na tefericu kad se u kolo ufate nako masni od janjetine :lol::lol::lol:

je*em'ti seljaka u usrano dupe

:lol: :lol: :lol:
 
Član
Ovo ko i u Prijedoru , kad su napravili kruzni tok ... Na kraju rijesenje je bilo da se stave upute , a i iskreno mi je smijesno cuj upute, jesi polagao jesi , nema nekih pravila extra u kruznom toku ,ko je unutra ima prednnost ... i prati znakove i to je to..

A u Prijedoru ljudi nisu znali uopce , ja idem suprotno od kazaljke na satu a covjek ide suprotnim smjerom i umalo da se nismo sudarili ...


A sto se ovdje Zenice tice, mogli su malo veci napraviti ovaj krug
 
Član
@MTR: :lol::lol::lol:
cesto sam ovdje na gradilistu, nije los kruzni tok,samo levati ne znaju...mada,slazem se da je mogao bit veci:icon_smile:
 
Član
Tužno kad ovo vidiš skontaš koliko smo zaostali...

Tužno kad ovo vidiš skontaš koliko smo zaostali...
 
Član
gledam sliku i nista mi nije jasno ...ovo treba postaviti neku tablu na kojoj je nacrtano gdje i u kojem smijeru se treba ici :D nek murijak stane ovdje i eto mu kazni da ispuni normu za godinu dana :D
 

MTR

Član
539682_10150785209810786_700380785_12409846_2141557579_n.jpg


:D:D
 
Član
Vozac kamiona se vodi cinjenicom da ima najvece vozilo u datom trenutku i da on ima prednost u svim pravcima:lol::lol::lol:
 

MTR

Član
ma bjez ba stvarno je ludilo a jos nije pocelo kako treba ni na sarajevskoj ni na bulevaru ni na onim poprecnim ulicama , po mom misljenju slijedi totalni kolaps saobracaja

1. Novo naselje - zatrpano kamionima sa kamenoloma -prema auto putu
2. Lukovo polje - pijaca , buvljaci , Bingo , Prevent - kamioni , auta , stoka , znaci cep mrtvi kod garnizona
3. Raskrsnica Crkvice-Radakovo , nema se sta tu pricat , ulaz sa auto puta i izlaz sa istog , kad je normalno cekas po 5 minuta da se seljak udostoji da te pusti
4. Ludilo oko centra , gro seljaka privuceno svjetlucavim izgledom centra ko muhe na govno lete
5. od ulaza sa stanice pa skroz gore pored stadiona i izlaz na sarajevsku vec je bilo puno , autobus za Gradiste , Babilon , Vjetrenice , leti se preko ceste ko da smo u Pakistanu , samo puknes bismilu i opa preko ceste pa sta bude , bog te cuva , a stanje asfalta zadovalja propise trecih zemalja
6. Parkirna mjesta : gdje je propisano tu se ne parkira , trotoar majka
 
po ovim slikama malan je ovo prostor za kruzni tok ovdje negine situacija da na raskrsnici radi policajac i da on uspostavlja red jer ni semafor ni kruzni nemoze bit ucinkovit kao policajac barem sto se ove pozicije tice
 

MTR

Član
ernadhusic je napisao(la):
po ovim slikama malan je ovo prostor za kruzni tok ovdje negine situacija da na raskrsnici radi policajac i da on uspostavlja red jer ni semafor ni kruzni nemoze bit ucinkovit kao policajac barem sto se ove pozicije tice

e to bi vec bio shou :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
po ovim slikama malan je ovo prostor za kruzni tok ovdje negine situacija da na raskrsnici radi policajac i da on uspostavlja red jer ni semafor ni kruzni nemoze bit ucinkovit kao policajac barem sto se ove pozicije tice
bolje i ovako nego da policajac regulise saobracaj
juce na skenderiji policajac kontrolise sabracaj na skenderijii i pokazuje nesto jednom rukom a u drugoj mobitel i lagano a to sto je guzva boli njega

a ovako je istobilo u sa kada su stavili kruzni na ilidzi,., al dobrinja je zato nenadhebiva niko nista ondje negleda,., pogotovo gras auobusi i trolebusi,., vode se onim ja sam najveci i lagano se uvale,.,
 
Član
Nemojte samo policajca, kad oni stanu na raskrsnicu i u 1h u po noci nastane guzva :D

Ovo da su bolje oznacili vjerujem da bi bilo i manje frke, a ne ovako poboli neke klince dole, bar da su trake okolo neke omotali il nesto slicno. Ovako kontas radovi na putu, sto se kod nas srece svako malo, pa me ne cudi da vecina i ne skonta o cemu se radi.
 
Član
Prvo sto je cirkus od kruznog toka narod i ne konta da je uopste ruzni tok da su barem trakama il necim omotali da ima na sredini oblik kruga :icon_rolleyes: a istina je da ih malo i zna saobracajne propise vecina polozila tek tako na srecu i na stelu :icon_confused:
 
joj ljudi vi nikako shvatit poentu ovih slika i teksta...krug u centru kruzne raskrsnice je napravljen zbog uglova,moze tu bit i kocka i trokut ali zamislite kako bi ljudi motali,na svaki ugao kocke puni bi bio...ovdje je rijec o saobracajnim znakovima i poznavanju saobracajnih propisa,covjek koji ne poznaje znak "obavezan smijer" ne znam sta radi na cesti :icon_rolleyes: ljudi su stavili znak kruzne raskrsnice i nema tu pametovanja,kad dodjes ispred tog znaka,ides samo desno...eh to je ono sto ja zamjeram ljudima i sto ne mogu oprostit nikako...
pogledajte na ovoj slici koju je MTR postavio,plavo vozilo koje se na 4 slici mimoilazi sa kamionom,znak mu je bio obavezan smjer u desnu traku (u kojoj su ljudi bezobrazni pa tesko pustaju) a on otisao u lijevu...no coment,izvoli kaznu,dovidjenja prijatno pametni i svemoguci Bosnjo :icon_mad:

edit:raskrsnica ce se sirit,vidi se na nekoliko mjesta da ce se "ukrast" od trotoara ;)
 
Top