kramar

kramar

Član
Klasicni sverceri.. Ofarbaju klijesta u sivo da izgleda kao novo.. Mjenjaju dobre dijelove za dotrajale i tako prodaju auta ove bolje dijelove prodaju zasebno (plocice, gume, farove, ..) standardno za hercegovinu
Stvarno pises gluposti, ima istine ono sto error kaze na nekim autima ali vecinom su auta ok kad pogledas kave su druge kuce. Stvarno mislis da bi kuca koja ima 300-400auta bakcali se oko polovnih plocica i farova bas suprotno od toga stavljaju nove dijelove umjesto pohabanih vecinom enterijera. Ovo na kraju standardno za hercegovinu eto nek je u bosni drukcije.
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
Nije bas takva istina. Jeste da nesto lickaju svaka auto kuca,vecinom ih nabiju na slepu pa lakiraj sitnice i to. Rodak je kupi osa slepe auto,htio novog I30 tada i kazu u kramaru doci ce u tom cjenovnom rangu passat iz Belgije,treba slepa svaki tren doci, tako i bilo,spsuste ga,pogleda i kupi. Normalno da bude sitnica kao na svkom,al auto kuca ima imidz,daje garanciju i sve,tako da sredi gluposti koje obaraju cijenu,logicno. Al ne znaci da ne valja.
 
Legend
Stvarno pises gluposti, ima istine ono sto error kaze na nekim autima ali vecinom su auta ok kad pogledas kave su druge kuce. Stvarno mislis da bi kuca koja ima 300-400auta bakcali se oko polovnih plocica i farova bas suprotno od toga stavljaju nove dijelove umjesto pohabanih vecinom enterijera. Ovo na kraju standardno za hercegovinu eto nek je u bosni drukcije.
Momak ohladi se malo.. Ja sam rekao za sve kuce ukljucujuci i navedenu.. Drzim do toga da imaju nerealno visoke cijene auta za ono sto nude i gledao sam im auta u sarajevu, svaki je polirac cist uredan to je logicno kad ga prodajes ovo sto cole kaze ali isto tako se vidi da mjenjaju dijelove, na par auta unutrasnji blatobrani, volani prescuceni, skinuta guma sa rukohvata sto je bila pohabana, novi prostiraci ispod pohabani tepisi a auto preslo 120.000 i sl.. Zato kazem klasicni sverceri..
 
Član
Najjača auto kuća u BiH,definitivno i provjereno,mali milion puta,što direktno,što indirektno
 
Član
Momak ohladi se malo.. Ja sam rekao za sve kuce ukljucujuci i navedenu.. Drzim do toga da imaju nerealno visoke cijene auta za ono sto nude i gledao sam im auta u sarajevu, svaki je polirac cist uredan to je logicno kad ga prodajes ovo sto cole kaze ali isto tako se vidi da mjenjaju dijelove, na par auta unutrasnji blatobrani, volani prescuceni, skinuta guma sa rukohvata sto je bila pohabana, novi prostiraci ispod pohabani tepisi a auto preslo 120.000 i sl.. Zato kazem klasicni sverceri..
Sto se tice kramara moze se fino auto naci nisu bas poput klasicnih svercera jer se moze naci auto sa orginalnom kilometrazom i da nije udarano, a ima i onih drugih.
 
Član
Momak ohladi se malo.. Ja sam rekao za sve kuce ukljucujuci i navedenu.. Drzim do toga da imaju nerealno visoke cijene auta za ono sto nude i gledao sam im auta u sarajevu, svaki je polirac cist uredan to je logicno kad ga prodajes ovo sto cole kaze ali isto tako se vidi da mjenjaju dijelove, na par auta unutrasnji blatobrani, volani prescuceni, skinuta guma sa rukohvata sto je bila pohabana, novi prostiraci ispod pohabani tepisi a auto preslo 120.000 i sl.. Zato kazem klasicni sverceri..

Volan presvucen, novi prosticari?
Na Piku ti 90 % auta ne lici na sebe, a kamo li na sliku koja je postavljena. ;)
 
Član
I platis realnu cijenu :D
Svi bi cetvorke po 5000 jos da su registrovane i da su servisi urajeni i da je pun do cepa :D:D:D

I pazi nesto, da nije presao 250 000, da prostiraci pod nogama budu bez tragova koristenja i plastifikacija ne smije imat ogrebotine, pa da auto staro 10 - 15 godina ne smije bit lakirano , jer ako jest kroz njeg je voz odma proso
 
Član
Kako netko ima hrabrosti davati garanciju na polovno auto koje je prešlo 150-200 000km ?

Što nebi imao hrabrosti kad je zarada na jednom autu oko 5000 KM , on se već osigurao tu da ti drugi motor stavi ako treba i mjenjač, jer ovaj sto kupi auto platio je tu garanciju . pogledaj samo ebay, sve sto na ebayu kupis je 10-15 % jeftinije nego kad kupis u radnji, a to je zato sto na ebayu nemaš garanciju a tamo po radnjama imaš. ja kupio telefon u mediamarktu 125 € platio godina dana garancije, isti taj telefon je na ebayu u to vrijeme bio 75-80 € .
 
Top