kramar

kramar

Član
Interesuju me iskustva sa as kramar, prijatelj je nešto kontao da kupi. Na kakvom je glasu ovaj prodavač, pored te garancije kakva su auta...čuo sam da imaju neke svoje garaže gdje sređuju popravljaju auta koja tek dovezu i tako.Uglavnom je kontao neko skuplje auto tipa e klase...

btw možel se cijena obarati...
 
Član
Jaran je uzeo 2 auta od njih i oba su bila u jako dobrom stanju i fino su ga slusala.

Cini se da ipak paze da ne dovlace najvise krseve, valjda su im zato i cijene nesto vise.
 
Član
Ja sam kupio mercedesa kod njih i dosta poznanika je uzimalo auto, nitko nikakvih problema, a to sto se tice popravci auta to je cini mi se samo jeftinija auta, a ti popravci su bezveze ako treba ispolirat nesto i neke sitnice, a i malo koje auto takvo dode mozda i nijedno sada. Sto se tice cijene moze se oborit i to dobar popust mozes dobit. Uglavnom sve preporuke, a i sve ti govori kako covijek radi sta auta proda da ne valja sigurno ne bi takp radio..
 
BHT Ovisnik
Po meni najjaca autokuca u BiH. Nema ocuvanijih auta, cijene dobre,daju dobre garancije, kupili smo Astru H u njih i samo rijeci hvale. Rođak isto uzeo passata 6 u njih sa 30 000km vec nekoliko godina extra. Ako imas novaca za auto koje si nasao u njih nemoj dalje traziti nego kupuj :)
 
Član
oni su na najboljem glasu, dok naprimjer auto kuca ZOOM Ljubuški nije za pohvalit, imao sam licno iskustvo pa eto da spomenem
 
BHT Ovisnik
oni su na najboljem glasu, dok naprimjer auto kuca ZOOM Ljubuški nije za pohvalit, imao sam licno iskustvo pa eto da spomenem
Prije su rasturali, ovdje raja kupovala ako nije vise nego u kramara. Sad ne pamtim da sam cuo ikog da je uzeo auto tamo. Svako drugo nazad vidis kramar, te dobro se probija ovdje u mojoj blizini auto plazza.
 
Putovanja.ba
Administrator
Dosta raje hvali. Jedan drug je kupio kod njih i imao je ozbiljniji kvar (mislim turbina) koji je reklamirao i popravili su i rijesili. Ako se ne varam dobio je i zamjensko auto na koristenje dok je cekao svoje.
 
Član
kramar i dalmi su, koliko sam cuo, najjace kuce u bih za uvoz
asdalmi na piku, mislim da su i oni u ljubuskom
sva auta su s pristojnom kilometrazom, dobro opremljena, nesto skuplja nego inace, s garancijom 18mj
 
Član
Kupio auto od njih prosle godine i prezadovoljan.Cijena je bila niza nego bilo gdje drugo sto je dokaz da nisu kod njih sva auta skuplja.Sve u svemu ja zadovoljan.
 
Član
Dva auta uzeta od njih. Dobra stvar je sto daju garanciju, i unutar nje ako sta nevalja na autu, oni ce zamjeniti. Losa stvar sto ima dosta udarani auta, i poprilicno ofucani iznutra, no oni to sredjuju kada stigne u Bosnu. Masovno kupuju, prekidace svjetala, tepihe, police gepeka, i tako te stvari sto znaju otici. No opet kada se sve sagleda, tepih je nebitan, samo paziti na lim gdje je i kako je bio udaren i ok je.
 
Legend
Klasicni sverceri.. Ofarbaju klijesta u sivo da izgleda kao novo.. Mjenjaju dobre dijelove za dotrajale i tako prodaju auta ove bolje dijelove prodaju zasebno (plocice, gume, farove, ..) standardno za hercegovinu
 
Član
Klasicni sverceri.. Ofarbaju klijesta u sivo da izgleda kao novo.. Mjenjaju dobre dijelove za dotrajale i tako prodaju auta ove bolje dijelove prodaju zasebno (plocice, gume, farove, ..) standardno za hercegovinu

Odakle ti ta informacija da prodaju dobre gume zasebno ili farove? Prvi put cujem da to bilo koja auto kuca radi
 
Legend
Hahahaha jesil ozbiljan? To svi rade! Nisam jednom bio na otpadu kad dodju sverceri i kupuju airbagove, volane, trampe dijelove i sl.. Kod tapetara tskodje, bude po 10 volana koje on uradi oni donesu druge te uzmu i tako sa sjedistima, tapacirima, .. Kramar je stekao ime reputaciju na osnovu blefa i jos uvijek tako posluju.. Daju satro neke garancije i lazu ljude da kupuju perfektna auta bla bla.. Prevaranti klasicni
 
Top