Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Član
Lucky Strike Silver :D

Sad nema zadnjih dana Lucky-a pa moram Auru Lights :icon_twisted:

Pusim 5 godina i ne planiram prestajat josh uvijek ...
 
Član
8+ godina ....bijeli ronhill ili aura lajt,

@limpi ma ja prosle godine pusio ko najgori , niko mi nista :) , jos bio u dubrovniku :), u parku, na plazi normala :) , a kafici nisam ni ulazio :) nisam imo kad :p
 
Član
Nisam nikad niti mislim,a zakon podržavam zato što nigdje nema ventilacije kako treba i usmrdim se sav ni kriv ni dužan,samo zato što drugi dime..A na takvim mjestima se inače i žmari jedna na drugu pogotovo ovi balavci što ne smiju kući pa ko pušteni s lanca onda...
 
Član
adams je napisao(la):
8+ godina ....bijeli ronhill ili aura lajt,

@limpi ma ja prosle godine pusio ko najgori , niko mi nista :) , jos bio u dubrovniku :), u parku, na plazi normala :) , a kafici nisam ni ulazio :) nisam imo kad :p

Ma najjaci su u egiptu, tamo svi puse, nije ni u pubertetu a dimi ko ciro. Ali brate ja se ismijem pusacima na aerodromu, kad im prigusti... pa trce u one "izgloge" ili sobicke za pusace... a izlozi su najbolji, na sred aerodroma, a unutra crni oblak :lol:

Ali ovi pravi pusaci, nema to pusi i na minus -25C i ljeti na +40C, u autu otvori prozor i cejfi. Ili ko ovaj jaran mi, skija i pusi, a svaka zica i pripali lagano... :lol:
 
Član
6godina walter bijeli.a u svom autu nikad nisam zapalio.nevolim onaj smrad u autu.ak idem na dalje stanem i popusim;)
 
Član
pusim 5 god samo Marlboro meki srbijanski.
Pokusavam da ostavim cigarete ali bas tesko ide :icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
ne pusim niti cu ikad pusiti....a to oko zakona se ne petljam...neka drzava radi svoje meni je svejedno kako god...ako bude zabranjeno na javnim mjestima onda necu imati gdje izlaziti sa pola jarana koji puse i tako....:D
 
Član
super light ronhil..već dugo dugo .i djelomično sam protiv zabrane !!
Mislim da bi trebalo zabranit alkohol i kavu u birtijama jer je obadvoje štetno za zdravlje..a debele bi trebalo izvagat na ulazu i zabranit im da ulaze u restorane zbog toga što nemaju potrebe jesti i loše djeluju na okolinu..itd ..itd:icon_smile:
 
Član
pusim brate ...nema ljepseg meraka nego kad prahne j*em joj mater hehehe


BOSS LIGHT .- za mene nema bolje cigare...

kutija moze biti danas cijeli dan,i sutra ujtru za kafe
 
Član
Duhan nije učino sedždu Allahu, i ja ga pržim pred očima ;)
Ma brate mili,onaj ćejf uz jutarnju kahvu kad je pripalim nebi dao za dunjaluk,poslije jela...a pogtovo uz ramazan poslije iftara kad me okine mmmmmm.Ma ćejf ba...jos pogotovo kad sam u Sarajevu ljeti kod rođaka.Ujutro ustanem,sjednem na balkon,čitavo Sarajevo vidim,kahva miriše,Sarajevo miriše,upalim sevdalinku i zapalim cigaru...jooooooooooooooooooooooooooooooj meraaakaaaa
 
Član
ne pusim..niti cu ..bar imam takvo misljenje..ja se tome protivim ....po meni je to bacanje para na nesto bezveze..dok drugi nalaze uzitak u tome..ja kad bi zapalio drugi dan bi umro..zbog takvog zdravlja..jer sam alergican na to..a imo guremu u djetinjstvu s bronhitisom:cool:
 
Top