kompresor na 1.6 GTD

kompresor na 1.6 GTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
matematika ti je da ce te 1,8 gt puhnuti;)
i ako mislis da je 1,6 td pogodan za tuning, ja zavrsavam raspravu

nazalost i ovdje je prisutna ona stara izreka,, svako svoga konja hvali:icon_mad:
treba biti realan pa priznati,, i ja imam sepet jos veci 1,3 pa priznam da je tuga od motora,,
doduse brzi jeste od 1,6 dizela obicnog ,ali je tuga,, ovaj 1,6 td nije los vozio sam ga vise puta,,
po meni on nema uopste neko ubrzanje niti ista,, tezina ga je*e,, i ne znam sta da mu uradis razlika
ne moze biti drasticna



onda ja imam ludog dizela obicnog...jer se igram s ovim benzincima.
probano vise puta s razlicitim autima s razlicitim vozacima :D
 
Dajte ljudi...pa cujete li vi sebe...1.6 dizel+kompresor...dajte kupite bar 1.9 tdi pa zapocnite tuning motora,jer to 1.6 stvarno,ali stvarno nema smisla...i mislim da je ovo najgluplji topic na forumu....
E usput,sta mislite o stavljanju turbine na moju motorku?da brze ispilam drva...?ma daj...:icon_mad:
 
ovo stvarno postaje smijesno,, lsd ja sam za obicnog dizela rekao,, to kod tebe mora
da je special edition 1,6:lol: ja predlazem LOCK,, kao sto je dzin rekao po meni isto
najgora tema u tjuningu motora!
greendevil__ stvarno mi je cudno sto tdi-evi imaju neko astronomsko ubrzanje, ispaljuju se i sl
ali ne mogu na duze staze, znaci ove konstatacije su vise postale smijesne,, tdi nije nikada bio
konstruisan za brzinu,, htjeli to neki priznati ili ne,,

a na 1,6 td-a mozes ugraditi sta hoces,, jedino sto mozes dobiti je da se raspadne motor
a ti noke pitas mene je li napamet pricam, evo tvoj citat jedan "kako, ne znam ni ja jos uvijek nisam to radio, ali sam pricao sa covjekom koji je to radio i zna sta i kako je, kad uradim na svom autu,
i to ti je vecina postova o tjuningu td-a,, vidio nsa forumu, rekao mi ovaj, rekao mi onaj

a ovaj citat treba uokviriti "kazes 1.6 td nije dobar za tuning hahahahh":icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top