Koliko i sta vam treba za dB drag

Koliko i sta vam treba za dB drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Bekir_SA je napisao(la):
eddo je napisao(la):
s vama guzonjama sve je moguce ....

Eddo jarane priznaj da si pobijen u ovoj DEBATI, nemas dovoljno jake argumente...

hajd sto ga ubjedzujem Ja, pa ti Bekire, Vedo ali kad mu je cak Dule rekao isto a on i dalje svoje tjera stvarno onda mislim eddo da nas zajebavas:lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Evo ovo sto je IGY govorio za HR ekipu,potrudio sam se pa naso slican post na http://www.cice.com.hr !
Lako ga je bilo naci prije sam ga citao !

....ovako...bili su 256dvc pa posle 257 dvc....i rez najveći je bio 151.5....sa 306c smo napravili dobar score u soldinoj xsari...nedampiranoj i sa jednim aku...ali 3 suba...151,5 na 54 hz....ovako,sub može napraviti odličan score,ali računaj posle 6-7 brpova na velikoj snagi da kupiš 2 nova....a s obzirom na pojačalo koje imate,trajat će...
e još jedan rez smo imali sa ren 1800 na 50 hz u golfu 3,nedampiranom 147 i nešto..pa smo stavili brutus 1800 bilo je 148.5 i onda atlas ax 4000d 149.7....i sve sa subovima 307 dvc....znači može biti dobar score i sa tim što imate...


Pa eto valjda je dosta da se skonta da se moze nes' napravit sa slicnom opremom!

Mozes li mi poslati na pm link, zelim da vidim cijeli setup...

P.s. Edo dogodine zelim da te gledam na 148...
 
Član
:lol::lol::lol: ja se nadam da cu biti bolji ove sezone.... :lol:
mada kako vidim nekima da je setup od 500km ;)
 
Član
MONTOYA je napisao(la):
P.s. Edo dogodine zelim da te gledam na 148...

ma kakav ja kume reko sam ti ove godine kupujem auto, iduce maximusa, a mi se vidimo tek one godine poslje tog (ako nebudem rahmetli do tad :icon_cry:) ....
 
Član
Sto mjenjas postove eddo???
Kad nesto napises to ostavis... pa makar bili i uvredjivi po nekoga...

a dok sklopis setup za 3 godine neki ce puhati po 180dB, a maximus ce zastarjeti...


Haj sto ja i Vedo i IGY, nego sto to DULE nema pojma???
Koliko ti je covjek dao savjeta a nisi niti jedan poslusao, a da jesi digo bu rezzz bar za 2-3 dB...Postidi se malo...

56773546yl2.jpg
 

IGY

Član
joj eddo sto hoces da te banujem sa ove planete, pa ako napises nesto ostani na tome
ne mjenjaj tekstove, svaka cast Bekiru pa je upratio

stidi se guzice kad obraza nemas :lol:
 
Član
i ako sam zensko mislim da imam vise znanja nego neki koji se muzikom bave recimo pa profesionalno, nije sve u parama i nisu one samo vazne da napravis rezultat, vazno ti je da prvo pocnes ispocetka,tj da naucis ono osnovno procitas pravila pa sve ostalo,znaci potrebno ti je puno znanja pa onda para, al ako imas znanja i osobe koje ce ti rado i velikodusno pomoci trebat ce ti manje para nego sto bi ti to trebalo bez ikakvog znanja,zato mislim, znam da na prvo mjesto zelja, trud,znanje pa tek onda na kraju negdje i pare
 
Član
IGY je napisao(la):
joj eddo sto hoces da te banujem sa ove planete, pa ako napises nesto ostani na tome
ne mjenjaj tekstove, svaka cast Bekiru pa je upratio

stidi se guzice kad obraza nemas :lol:

:lol::lol::lol:
 
Član
jbga ja to napiso bajgi da bude smjesno pod 1, pa sam onda skonto da bi moglo slucajno nekog bezze uvrijedit i pocet neku svadju opet nanovo pod 2 pa sam se odlucio brze bolje promjenit dok niko nije vidio pod 3, al aj et neka bude sto biti mora .... sory ako se neko uvijedi i de majke vam mile odbite malo od mene ja sve sto sam reko je da nemre svako napravit muziku da puha 145dB za 1000 maraka a vi navrli na mene ko lesinari na les .... odabite ba malo i jebite se ba nemre 1 cojk protiv vas svih .... vi imate svoje misljenje ja imam svoje, ako sam ja vec vase prihvatio sto nemrete i vi moje? .... papci jedni ....

i samo da dodam .... razlog zasto sam to reko je taj sto sam ja ulozio u svoju muziku dobro iznad 1000 maraka i puho sam samo 141,8dB I ZATO SAM REKO DA NEMOZE SVAKO NAPRAVIT MUZIKU OD 145dB ZA 1000 MARAKA ....

eto bekire jel ti to dovoljno dobar argument i jel se sad moze iko nac ko ce rec jest edo je u pravu, MORE SE, al nemere svako ....
 
Član
eddo je napisao(la):
jbga ja to napiso bajgi da bude smjesno pod 1, pa sam onda skonto da bi moglo slucajno nekog bezze uvrijedit i pocet neku svadju opet nanovo pod 2 pa sam se odlucio brze bolje promjenit dok niko nije vidio pod 3, al aj et neka bude sto biti mora .... sory ako se neko uvijedi i de majke vam mile odbite malo od mene ja sve sto sam reko je da nemre svako napravit muziku da puha 145dB za 1000 maraka a vi navrli na mene ko lesinari na les .... odabite ba malo i jebite se ba nemre 1 cojk protiv vas svih .... vi imate svoje misljenje ja imam svoje, ako sam ja vec vase prihvatio sto nemrete i vi moje? .... papci jedni ....

i samo da dodam .... razlog zasto sam to reko je taj sto sam ja ulozio u svoju muziku dobro iznad 1000 maraka i puho sam samo 141,8dB I ZATO SAM REKO DA NEMOZE SVAKO NAPRAVIT MUZIKU OD 145dB ZA 1000 MARAKA ....

eto bekire jel ti to dovoljno dobar argument i jel se sad moze iko nac ko ce rec jest edo je u pravu, MORE SE, al nemere svako ....

evo i ja cu te podrzat za pivo sljedece sezone...:lol::lol:
edo care nisi sam, ni ja neznam oko te muzike...
ja podrzavam edu...:lol::lol:
edo bori se, nedaj se...
 
Početnik
wrong setup, wrong user, wrong components :)

150dB magic border ne kazu djaba medjutim nekima je i 145 puno :)...

Hebo SPL nego jel neko primjetio neki zanimljiv stage i response auta, kakav je listening pleasure i spectral balance? ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top