kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

Legend
RE: kockica M-TECH 2 project

Iko je napisao(la):
enesss je napisao(la):
super super,bmw ti je extra a ti ga samo jos poboljsavas svaka cast
sto se felgi tice,aBd da upali to sa RS-icama,a ako i ne,ove ce jako fino sjesti

hvala kolega. a valjda će upalit ovo sa ovim rs-icama a ako ne stavit cu ove;)

to bude li , jos pogotovo dimenzije koje si naveo .... uff :icon_twisted:
cijenim kad neko ovako fino radi na autu,kako god ispane nece biti lose,samo naprijed i sretno u nastavku ;)
 
RE: kockica M-TECH 2 project

Cestitke...Mislim RS je RS,ali i ove felge ce lijepo leci s obzirom da su 9x16...malo ispolirat rubove i gume 195/45:icon_smile:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

dario18 je napisao(la):
Svaka cast IKo, najjace auto u gradu ;)

hvala dario;)

dzinn16v je napisao(la):
Cestitke...Mislim RS je RS,ali i ove felge ce lijepo leci s obzirom da su 9x16...malo ispolirat rubove i gume 195/45:icon_smile:
i ja isto mislim da bi i ove lijepo legle jos kad bi ofarbao srce u zlatno a poliran falc to je perverzija,a gume naravno 195/45;)
 
RE: kockica M-TECH 2 project

Iko je napisao(la):
dario18 je napisao(la):
Svaka cast IKo, najjace auto u gradu ;)

hvala dario;)

dzinn16v je napisao(la):
Cestitke...Mislim RS je RS,ali i ove felge ce lijepo leci s obzirom da su 9x16...malo ispolirat rubove i gume 195/45:icon_smile:
i ja isto mislim da bi i ove lijepo legle jos kad bi ofarbao srce u zlatno a poliran falc to je perverzija,a gume naravno 195/45;)




Samo kako doc do kuce sa 45 profilom:icon_smile:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

dzinn16v je napisao(la):
Iko je napisao(la):
dario18 je napisao(la):
Svaka cast IKo, najjace auto u gradu ;)

hvala dario;)

dzinn16v je napisao(la):
Cestitke...Mislim RS je RS,ali i ove felge ce lijepo leci s obzirom da su 9x16...malo ispolirat rubove i gume 195/45:icon_smile:
i ja isto mislim da bi i ove lijepo legle jos kad bi ofarbao srce u zlatno a poliran falc to je perverzija,a gume naravno 195/45;)




Samo kako doc do kuce sa 45 profilom:icon_smile:





iznajmit cu šlepu od matića i na njoj cu vozat auto:lol:
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Lijepo napreduju radovi Iko:cool:...a što se tiče vožnje do kuće:icon_question:...najbolje ti je da kupiš paletar i polako....:lol:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

dohc24v je napisao(la):
Lijepo napreduju radovi Iko:cool:...a što se tiče vožnje do kuće:icon_question:...najbolje ti je da kupiš paletar i polako....:lol:

hvala ante! mogao bi bas kupit paletar i na njemu vozit auto od kuce pa do zaobilaznice i obratno jer cesta je katastrofa:icon_mad:
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

auuuuuu čovječe sad vidim na šta je izašo ovaj BMW. kralju stvarno odlično.
vidio sam kod Darija kad si radio branik "prčko" se s njim onako i sve ostalo a u sebi sam mislio kako mu se da u pm.
e sad vidim kako ti se dalo, perverzija živa ;)

samo nemoj zorova i bit će dobro :cool: iako bi volio vidit kao ide bokom heheh ;)
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

marijo dj je napisao(la):
auuuuuu čovječe sad vidim na šta je izašo ovaj BMW. kralju stvarno odlično.
vidio sam kod Darija kad si radio branik "prčko" se s njim onako i sve ostalo a u sebi sam mislio kako mu se da u pm.
e sad vidim kako ti se dalo, perverzija živa ;)

samo nemoj zorova i bit će dobro :cool: iako bi volio vidit kao ide bokom heheh ;)

hehehhehe hvala kolega trudim koliko mogu vidio si i sam:lol:
a mozda jednog dana i vidis kako ide bokom;):123:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

evo stigli origigi HELLA crni farovi sa križevima,ja sretan ko malo dijete:lol::icon_cool
evo par slicica


Uploaded with ImageShack.us
 
Top