kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project





URL=http://img835.imageshack.us/i/dsc00308qo.jpg/]
dsc00308qo.jpg
[/URL]



evo ovako auto izgleda po mraku,samo jos dok ksenoni legnu to ce biti extra;)




dohc24v je napisao(la):
Iko je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
dohc24v je napisao(la):
Čestitke Ivane Šimin...nisam ni vidio da imaš kanal na forumu...nema šta,kockica je jako lijepa i sve 5...još samo falcove isfolirat i bit će spremna za proljetno bočenje po gradu;)

Jeli to navlacis musterije s tim poliranjem:lol::lol:
[morat cemo spustit na 15 kermi po felgi nema druge;):cool::lol:

dzinn16v je napisao(la):
Dosta njemu i 60-ka...

ma nece on za 60 kermi. evo ovako cemo dat cemo mu 60 kermi i od mene mijesano some taman cemo namirit na 80


Najbolje bi bilo da ja vama dam po 60 klebersona da vas ne gledam:lol::lol::lol:
dzinn16v je napisao(la):
Nista 50 i ostat ce mu pirpa i purola i taman,moze svoje spremit za proljece holte...

Pa neću purol mazat na kruh i jest...koji si ti ganci Đžilkošu jedan:lol::lol::lol:
Sređivam Periću felge sa petice tj pokušavam ih vratiti u stari sjaj i zaradit ću 3 puta više a imam manje posla nego na vašim felgama....bolje bi ti bilo da sam sebi poliraš nego da poliraš nokte:lol::lol::lol:;)



hahahaha ante ti si kralj. ma kakvo poliranje ja svoje necu da poliram samo cu ih ofarbat i dosta im od mene za ovu godinu:icon_biggrin:

:
Dino je napisao(la):
Smekno sam bimera ispred hotela Dinara, o'lican je :)

tu se mi ljeti skupljamo ispred hotela! kad budes opet u prolazu navrati tu smo...;)
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Dino je napisao(la):
Smekno sam bimera ispred hotela Dinara, o'lican je :)

tu se mi ljeti skupljamo ispred hotela! kad budes opet u prolazu navrati tu smo...;)
[/quote]

Valja ;)
 
Legend
RE: kockica M-TECH 2 project

samo naprijed druze,postala mi milina otvoriti ovu temu,stvarno lijep bmw,.....jos uz ostale planove.......
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

odlican BMW nema šta, nek bude sretan i da sve planove ostvaris :D
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

evo ovako bi trebala kocka izgledat kad se sve zavrsi.... ja se nadam...:icon_biggrin:
URL=http://img9.imageshack.us/i/resim38.jpg/]
resim38.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Ali ovo je Amer šjor....heh...sigurno će biti extra u što ne sumnjam;)
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

POZNAT CES ME I PO MRAKU PO FELGAMA I ŠESTAKU
I PO BLOKADI U BOKU DOK TE PROLAZIM
:) cim zagrije eto me u livno na mjesano da vidim kako ste to odradili
btw. sad cu kod tomica narucivati kopce i folije za M tech 2 lajsne i pragove jel tebe zanima isto da narucim 2 kompleta ?
i imam ti sablone za busenje rupa original od 2 vrata kocke pa ti i to mogu posuditi ( inace kopce sve dodju oko 150 km i sabloni isto 150 )
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

bmwscaner je napisao(la):
POZNAT CES ME I PO MRAKU PO FELGAMA I ŠESTAKU
I PO BLOKADI U BOKU DOK TE PROLAZIM
:) cim zagrije eto me u livno na mjesano da vidim kako ste to odradili
btw. sad cu kod tomica narucivati kopce i folije za M tech 2 lajsne i pragove jel tebe zanima isto da narucim 2 kompleta ?
i imam ti sablone za busenje rupa original od 2 vrata kocke pa ti i to mogu posuditi ( inace kopce sve dodju oko 150 km i sabloni isto 150 )

svaka cast na rimi;) kad se sve ovo zavrsi zovem te na mjesano ali moras doci sa svojim bimmerom inace nista od mjesanog:lol::lol::lol:a to za kopce cu ti javit,sada ti nemogu jos nista reci jer imam jos nekih sitnica tj. ulaganja pa cu vidjet kakav budem sa lovom;)
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

evo da i ja malo skinem prasinu sa garaze. na kockici se radilo svasta pomalo pa da to malo podijelim sa vama. radovi napreduju pomalo ofarbani su branici i krov ali samo cekam da mi stignu kopce iz zadra treba bi frend poslat pa da mogu namontirat lajsne i pragove. u međuvremenu nabavljeno par OEM stvarcica koje su mi falile u slagalici;)


Uploaded with ImageShack.us
origigi maglenke



Uploaded with ImageShack.us
M ručica mjenjača

M pločice od E36 koje idu u lajsne


Uploaded with ImageShack.us

pa nabavljeni SCHROT pojasevi


Uploaded with ImageShack.us

stavljen filter






ove BORBETOVE felge sam ofarbao i na kraju ih prodao.


Uploaded with ImageShack.us

pa sam onda kupio ove felge pitate se zasto bas ove? e sad cu vam reci. ove bi felge trebao zamijenit sa jednim covjekom za BBS RS 9X16 a ako ne uspijem zamijenit za te onda bi trebao zamijeniti za BBS RS 10X17 i 9x17 ako Bog da ubrzo. vise bi volio da mi upali za ove 17ke jer 17ka na kocki je perverzija a jos ako je rs-ica onda:lol:;)


Uploaded with ImageShack.us

a uz to ako kojim slucajem ne uspijem zamijenit ni za jedne onda cu ove uradit i stavit na kocku a ovu su 9x16 i felge su klasika teska imaju isto stepenasti falc tako da ce i one lijepo lezat na kocki


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i na kraju šlag:lol:


Uploaded with ImageShack.us

ovo sam bezveze sastavio prednji kraj da vidim kako ce izgledati,mora se ovo jos utegnut;)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/dsc00367o.jpg/]



Uploaded with ImageShack.us
i fali mi prednji gornji branik od M TECH 2 pa ako ko ima ili zna gdje ima bio bih mu zahvalan na informaciji. ovo je moj stari originalni branik kojeg sam stavio dok ne nadjem origigi M TECH 2:icon_question:
 
Legend
RE: kockica M-TECH 2 project

super super,bmw ti je extra a ti ga samo jos poboljsavas svaka cast
sto se felgi tice,aBd da upali to sa RS-icama,a ako i ne,ove ce jako fino sjesti
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

enesss je napisao(la):
super super,bmw ti je extra a ti ga samo jos poboljsavas svaka cast
sto se felgi tice,aBd da upali to sa RS-icama,a ako i ne,ove ce jako fino sjesti

hvala kolega. a valjda će upalit ovo sa ovim rs-icama a ako ne stavit cu ove;)
 
Top