kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project new pics

luky1175 je napisao(la):
Svaka čast prijatelju,ovako se kod nas sređuju kockice!kad si se tek prijavio na forum i stavio slike kocke,toliko mi je bila ružna i bezveze nadžidžana da nisam htio ni komentirat a sad si za sve pohvale!Još da nabaviš orginalni prvi branik za m-teh2 i staviš ove bbs,ima da bude ko bombona,iako je i sad!Bez ljutnje ali to je moje mišljenje!Pozzz

hvala kolega cijenim tvoje mišljene jer stvarno imas ukusa. ma nabavio bih ja prvi branik ali gdje nemogu ga nigdje naci pa cu morat iz njem narucit. ako Bog da bit ce jednog dana sve na svom mjestu;)
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project new pics

nakon dugo vremena i trazenja napokon nađene i to bile mi pred nosom cijelo vrijeme:lol: BBS RS 9X16 ET 8 RASPON SARAFA 5X120! bile samo tri felge a ta treca nema ruba ali svakako ja imam jos tri svoje sto sam davno kupio pa cu kombinirat nazad ce biti ove 9ke a naprijed 7x16 eventualno ako naletim na rubove za col vece ali to jednog dana. evo par slika da vidite o cemu se radi








evo ove bez ruba pa ako kome treba unutarnji rub i mreza neka se javi,danas prodao jedan untarnji i vanjski rub i poklopac. ostale mi jos dvije mreze i jedan unutarnji rub


razlika između 9x16 i 7x16

 
Legend
sta je ovo , uhvatila nas sve bbs groznica...... :lol::lol::cool:

nego svaka cast druze , stvoreno za tvoju kocku !!
 

IKO

Član
enesss je napisao(la):
sta je ovo , uhvatila nas sve bbs groznica...... :lol::lol::cool:

nego svaka cast druze , stvoreno za tvoju kocku !!

neznam ni ja sta je ovo svaki update BBS:lol::lol: kad se odrade ima da sjaje na kocki:icon_biggrin:
 
Legend
Iko je napisao(la):
enesss je napisao(la):
sta je ovo , uhvatila nas sve bbs groznica...... :lol::lol::cool:

nego svaka cast druze , stvoreno za tvoju kocku !!

neznam ni ja sta je ovo svaki update BBS:lol::lol: kad se odrade ima da sjaje na kocki:icon_biggrin:

pa da evo nekoliko nas vec gripamo od bbs-a :cool:

a ovo ..... bmw ti je za 10 ,al sad ce biti Boze sacuvaj , svaka cast druze ;)
 

IKO

Član
marko mk1 je napisao(la):
Iko simin....tap...svaka casta za felgice..sad moram i ja nabaviti rs...hehheh...
hvala MARKO mk1! moras i to pod+hitno nabavit rs-ice,a ako ne onda barem rm-ice;)
 

IKO

Član
sta je ovo bit cemo najopasniji :lol::lol::lol: ja jos ne vjerujem da ih imam sve dok ih ne stavim na auto,kad budu na autu onda mogu reci imam BBS RS:lol:
 
trebam dignut kredit da upasem 5x112 na 4x100
Ali bit ce pomalo....samo da ne bude spadanja tockova po gradu:lol::lol:
 

IKO

Član
dzinn16v je napisao(la):
trebam dignut kredit da upasem 5x112 na 4x100
Ali bit ce pomalo....samo da ne bude spadanja tockova po gradu:lol::lol:

:lol::lol::lol::smajli17::smajli17::smajli17::smajli17::smajli17::smajli16::smajli16::smajli16:
 
Top