kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

drug bimer ti je vrh ;)
Montiej farove i xenone da vidimo..hoce li i u maglenjake xenoni?
svaka cast samo naprijed :icon_smile:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Skrabo je napisao(la):
drug bimer ti je vrh ;)
Montiej farove i xenone da vidimo..hoce li i u maglenjake xenoni?
svaka cast samo naprijed :icon_smile:

hvala kolega. ako bude viska para stavit cu xenone u krtko,dugo i naravno maglenke tako da bude sve kako treba;):cool:
 
Legend
RE: kockica M-TECH 2 project

auuu farovi su predobri , crno / na bijeli ton auta uvijek predobro ispada ;)
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Iko je napisao(la):
marijo dj je napisao(la):
auuuuuu čovječe sad vidim na šta je izašo ovaj BMW. kralju stvarno odlično.
vidio sam kod Darija kad si radio branik "prčko" se s njim onako i sve ostalo a u sebi sam mislio kako mu se da u pm.
e sad vidim kako ti se dalo, perverzija živa ;)

samo nemoj zorova i bit će dobro :cool: iako bi volio vidit kao ide bokom heheh ;)

hehehhehe hvala kolega trudim koliko mogu vidio si i sam:lol:
a mozda jednog dana i vidis kako ide bokom;):123:

ma strava čovječe samo pomalo ti ima dice onda po centru ništa od bokova heheheheh lako je kad skupiš neko od par miseci napraviš drugo i nije velik trošak ali kad je od 10 godina ko će ga odranit hehehehe :)

o kad će doć na red poliranje mašine ili šta će joj se već desit sve tip top ali kad otvoriš haubu klasika ja bi se bacio na poliranje :) u hladovinu ispod palme i pomalo hahahhaa a dobro nemora bit palma može i bukva hahha :)))
 

IKO

Član

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

ni manje ni vise nego bbs-rs 008 7x16 ali naravno čim skupim lovu idu novi inoxni obručevi i to nazad da bude 9,5x16 a naprijed 9 jer sve manje od toga na kocki ruzno stoji


Uploaded with ImageShack.us

markom je napisao(la):
nije loš ,trebao si ostavit znakove ...

onda se nebi razlikovao od drugih bimmera jer svaki ima znak a meni se bas sviđa bez znaka
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

joj jos kad fele legnu biti ce savrsen :cool:
a sta ti je sa vratima..cini mi se da se nisu uklopila fino nikako :icon_question: ;)
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Sahman_Turbe je napisao(la):
joj jos kad fele legnu biti ce savrsen :cool:
a sta ti je sa vratima..cini mi se da se nisu uklopila fino nikako :icon_question: ;)

trebam ih spustit malo jer kad sam farbo auto bila su skinuta pa možda nisu dobro vraćena:icon_question:
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project new pics

Strasan !!! :cool: i ljut :icon_mad:
Samo naprijed i sa srecom !
 
RE: kockica M-TECH 2 project new pics

Svaka čast prijatelju,ovako se kod nas sređuju kockice!kad si se tek prijavio na forum i stavio slike kocke,toliko mi je bila ružna i bezveze nadžidžana da nisam htio ni komentirat a sad si za sve pohvale!Još da nabaviš orginalni prvi branik za m-teh2 i staviš ove bbs,ima da bude ko bombona,iako je i sad!Bez ljutnje ali to je moje mišljenje!Pozzz
 
Top