KAZNE...

KAZNE...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najbolja je trokoljic vozilica... Fiesta jel to s kamatama ili bez???
Đe ih ti ba nafatas??? Da nisi digo kakav kredit u policiji pa ti sad odbijaju od bubrega s kamatama
 
Bekir_SA je napisao(la):
Najbolja je trokoljic vozilica... Fiesta jel to s kamatama ili bez???
Đe ih ti ba nafatas??? Da nisi digo kakav kredit u policiji pa ti sad odbijaju od bubrega s kamatama

ma nisu kamere imam samo 2 kamere...koliko znam...Ali sve su kazne ogranicenje imam par ogranicenje 60 a ja puno vise,sve po gradu...a ma nikad vise pamet u glavu...joj jadan ja...:icon_sad:
Jebote trka se 5 auta svi pun gas i jedino mene zaustave...PEH:D
 
legionar je napisao(la):
Ma laze fiesta_boy kod njega je to puno vise, samo nece da kaze :p

Suti jezik pregrizo tako si reko prosli put nisu ti sve kazne upisane meni iznos kazni bio sica oko 3000km kad sad...1xxx e koji si mi baksuz legia...ccc:icon_twisted::icon_twisted::D
 

IGY

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sta se zalite ja sam vec skoro pa mjesec bez vozacke, i imam jos ihi opaliti, samo vozi po propisima i sve 5

kako sinoc dodje do posla:icon_exclaim:

imao sam srece prosao sam pored 4 patrole i svaki put su imali posla sa drugima, a na izlazu iz grada stoji marica sa dugim cjevima u punoj pripravnosti, ko da je rat:D
 
Član
jooj igy znam kako ti je, i ja ev odradjujem mjesec. mamu mu drotovsku, htio me zajebat. kad je ona zena iz cipsa sto mi je dobra sa starom cula sta mi je drot reko, zena se zijanila.
ja vidio da na onom pozivu pise clan zakona xxx/07, a papak mi reko ovo ti je po starom zakonu, ne moras se javljat. i ja reko staroj da provjeri sa tom zenom. ona rekla, bolje mu je nek preda, jer ce mu doci opet poziv i prisilno ce mu oduzeti vozacku jos ce dodatno platit 100KM. i ja je predam...
i do 9. marta sam pjesak, osim ovuda po naselju kad idem do prodavnice. to malo da ne zaboravim :D
 
Član
meni je sekunda falila, 33 preko u naseljenom, jedva se izvuko :D zivila kafa i cvaja za doticnu :D
 
Član
Sta da kazem ja sam sinoc zglajzo sinhrone danas auto na kanalu skidaju mjenjac molim boga da je samo jedan posto mi samo u drugu krci i pored toga prijava za 2 crvena i semafor na RTV na jedno 160KM/H al je bio dernek pravi.........
kad je dernek nek hala gori........:icon_arrow::D
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
krci i pored toga prijava za 2 crvena i semafor na RTV na jedno 160KM/H al je bio dernek pravi.........

Kad ti je stigla ta kazna? Prije jedno mjesec dana saznah da je najbrzi kod RTV-a uslikani vozio 140 km/h. Ak su tebe uhvatili sa 160, onda si rekorder za sada... :D
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
krci i pored toga prijava za 2 crvena i semafor na RTV na jedno 160KM/H al je bio dernek pravi.........

Kad ti je stigla ta kazna? Prije jedno mjesec dana saznah da je najbrzi kod RTV-a uslikani vozio 140 km/h. Ak su tebe uhvatili sa 160, onda si rekorder za sada... :D

bice da je zbog njegovih silnih chipova zbunio kameru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top