KAZNE...

KAZNE...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znate sta mi se jutros desilo??? doslii mi drotovi na vrata i donijeli poziv da se javim u cips i da prilozim vozacku radi oduzimanja. dobio kaznu za preticanje na punoj 100KM + mjesec prije nekih 3 sedmice. i platio ja to i sad mi ovo doslo.
pita me drot, koji ti je ovo poziv po redu da ti dolazi. reko prvi. kaze on, doce ti jos jedno 2-3 i onda ce im dosaditi. nemoj se ni odazivati. sreca ti je pa ti je ovo po starom zakonu. da je po novom onda bi problem bio. i ja njemu tako kazem da sam platio tu kaznu i pitam, trebam li ja sta. kaze on, ma jok...

a nam zakona i govana...
 
Član
meni su slovenci gledali to gravirano na autu pozadi na zadnjoj sajbi...
a sto se tice pune
hajd ba nije zid ako je puna :D
 
Član
i to sto kazes. a fazon je sto je navece bilo, jos lik nije ni 40 iso. a ni drotova nije bilo. ispostavilo se da su zavukli auto na benziskoj i pili kafu. i mene zaustavili nakon 5km, mozda i vise...
ma kad ti je neko peh :D
 
Član
za stare kazne se ne odazivajte ja licno imam 19 mjeseci zabrane po starom zakonu za crvena nekakva pijancenja prekoracenja brzine itd, neki dan sam bratu registrovao auto posto je i njegovo na moje ime dali mi listing za ove nove nekih 400km, za preticanje i oglusivanje na naredbu zaz zaustavljanje službenom licu 220km u lukavici, 120 za crveno kod RTV doma i 60 za parkiranje u krancevićevoj ulici i sve s kamatama a nisam dobio niti jednog naloga na vrata ni za brisac...
kazu ljudi da na sve stare kazne ide amnestija....:D:D:D
 
Član
Jeste sve prijasnje kazne su amnestrane, al sada su sve uvezali tako da znate ako imate bilo kakvih dugovanja prema drzavi necete moci registrovati bilo da se radi porezu, carinskim prekrsajima...
 
Član
nije samo da se ne moze registiovati auto nego se ne moze izvaditi niti jedan dokument ili neka druga potvrda sve dok ne izmiris dugove drzavi....
DRZAVA JE SAMO DA TE DRZI....
 

IGY

Član
sta se zalite ja sam vec skoro pa mjesec bez vozacke, i imam jos ihi opaliti, samo vozi po propisima i sve 5
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sta se zalite ja sam vec skoro pa mjesec bez vozacke, i imam jos ihi opaliti, samo vozi po propisima i sve 5

kako sinoc dodje do posla:icon_exclaim:

bcr2.jpg


i opet ga uslikali...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top