KAZNE...

KAZNE...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas bezveze svratio do MUP-a da mi izlistaju sve kazne...nadao sam se cifri od 700-800km kad tamo samo 270KM...sad mi nije nista jasno...to je oficijalni listing i prema njemu se treba ravnati a ja kod sebe imam jos kazni koje nisu izlistane na tom listingu niti su placene,stoje kod mene a nema ih na spisku...jel se kome nesto slicno desilo,sto mi nisu izlistali sve kazne????
I sad kontam zamisli da mi je istekla registracija i ja uzmem listing poplacam kazne sa listinga i fino registrujem auto...a tamo mi ostalo 500km neplacenih kazni---:icon_confused::icon_confused::icon_question::icon_rolleyes:
 
ja ne znam kako...pitao sam nekog inspektora jel moguce da kazne nisu stigle ili sta vec je moglo da se desi kaze on ako ti nije dosta dopisat cemo ti mi jos koju:);-)
 
Član
Vjerovatno ce doci... Mozda ima koja iz RS-a koja se ne nalazi na tom listingu...
 
hmmm...zamisli situaciju da mi je istekla registracija i da poplacam samo te kazne sa listinga i registrujem auto...sta onda sa ostatkom kazni,kontas????
A iz RS-a su mi stigle 3 treba ih biti jos 3...iz federacije stigla samo jedna trebaju jos 3...
NE ZNAM vala...
 
Član
neznam nikad u zivotu nisam platio kaznu :)
a desavalo se ovde u hercegovini kod par momaka da su dobili kazne u njihovim slucajevima od DGS -a i iznosile su oko 400 maraka svakome i vec par godina nisu nista dobili kao da i ne postoje te kazne tako da ako ih nema nemoj da se sekiras :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
neznam nikad u zivotu nisam platio kaznu :)
a desavalo se ovde u hercegovini kod par momaka da su dobili kazne u njihovim slucajevima od DGS -a i iznosile su oko 400 maraka svakome i vec par godina nisu nista dobili kao da i ne postoje te kazne tako da ako ih nema nemoj da se sekiras :)

Doci ce im potvrda iz cipsa da moraju predati dokumente...
 
Fele je napisao(la):
Znaci fali 6 i to je tih 500KM

OTPRILIKE tako...jedna kazna mozda gore dole...

@ostali-nije mi jasno kako im nisu stigle kazne,tim momcima iz Hercegovine,isto kao ni meni sto nisu...ma brate ja cu platiti te kazne sa listinga...i budu li mi nesto srali ja cu im pokazati listing...da je sve sa njega placeno
 
Član
ne znam. nemam iskustva sa kaznama. imao sam dvije kad su bile one mandatne, a od tad hvala bogu ni jedne.

cuvaj se boky drug i sretno
 

JD.

Član
zar mozes u MUPu provjeravat kazne, zar se ne mora na CIPS ici ?

ako ti je to sa CIPSa listing, znaci kazne vezane za tvoj maticni broj onda je tako kako je :)
 
plati to sto je na listi,a ovo ostalo ti je mozda zastarilo,ja sam imao isti slucaj samo sa vecom
cifrom al na kraju se sve nekako ponistilo,a ja te kazne jos uvijek imam u kuci(racune)
 
JD. je napisao(la):
zar mozes u MUPu provjeravat kazne, zar se ne mora na CIPS ici ?

ako ti je to sa CIPSa listing, znaci kazne vezane za tvoj maticni broj onda je tako kako je :)

Ma ja otisao u mup i oni me poslali u "moju" policijsku upravu...ja otisao i ljudi mi na odjelu "saobracajna bla,bla..." izdali listing sa kaznama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top