Kamikaza na putu Gračanica-Tuzla

Kamikaza na putu Gračanica-Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Elem svako jutro putujem na relaciji Lukavac-Tuzla (Arbeit). Vožnja ovom dionicom u zadnje vrijeme postaje stvarno "škakljiva". Narod vozi u p.m. ali jedan kreten prelazi svaku mjeru. Inače vozilo je Golf 5 siva boja, na zadnjoj polici se nalazi rotaljka, tablice zadnje su bez brojeva(izlizane). Lik vozi to nije normalno, preticanja kolona, jednog auta, u Lukavcu na semaforima prolazi kroz crveno, al je glavno ponovno ubacivanje u traku, znaci lik uopšte negleda ima li koga nego se samo ubacuje ponovo u desnu. Jednom sam i sam imao takav blizak susret sa njim.:icon_mad::icon_mad:, ali sreća nije me udario.

Prošle sedmice je dohakao. Kod Kreke je zapucao u manji kamion svojim prednjim krajem, srćca nikom ništa nije bilo. Sumnjam da se opametio, onakvim budalama lakše uđe metar u guzicu neko cent u glavu.
Znam par ljudi koji su ga prijavljivali, u par navrata takođe narod se žalio i na Radiju Kameleon, ali nema vajde
Inače Moron za volanom je direktor Kantonalne Uprave za inspekcijsko poslovanje.
 
Član
Izgleda lijek je samo neki radikalniji potez.....inace nebi nikome pozelio blizak susret sa njim, zato sam temu i otvorio.

@GOLT TZ jbg izvini sto si izgubio 2 minuta zivota citajuci temu;)
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Izgleda lijek je samo neki radikalniji potez.....inace nebi nikome pozelio blizak susret sa njim, zato sam temu i otvorio.

@GOLT TZ jbg izvini sto si izgubio 2 minuta zivota citajuci temu;)

ma sta ces vidi da bez metka nema mira sta reci za glasnogovornika policije kantona Sarajevo spuco lika na motoru i pobjego nikakvih sankcija (jedva mu dali godinu uslovne mora da je imao stelu) jos ga ostavili na istoj poziciji. Kukala nam majka brate utoku za pas i lagano metak u gumu pa neka se pusi ja bez utoke vise ne izlazim iz kuce a kamoli u auto pa u saobracaj uvijek metak u cjevki ;)
 
Član
Ima takvih nije on jedini sta covjek tu da radi meni neki dan covjek izleti na pumpi sa 40 gdje se ne smije ukljucivati a ja na 120 ljevi zmiavac i obidjes ako ne mozes kocis ne isplati se nervirati radi budala.A i taj inspektor naletit ce na neku vecu budalu i jbg skinite mu tablice:lol:.
Snimi nam ga pa stavi na yu-tjub-e hehe.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:icon_rolleyes:

I šta ti sad hoćeš, da ti mi riješimo problem:icon_question:

Svašta na ovom forumu ima.:icon_rolleyes:

svasta stvarno pa i tebe na ovom forumu :icon_biggrin:

covjek je htio samo da skrene paznju,cisto da se ljudi upoznaju s problemom,a na kraju krajeva pojedinac ne moze sam rijesiti problem potrebna je veca masa ljudi da bi se neki problem rijesio :icon_smile:
 
Legend
Dobra je tema, treba javno prozvat svakog lika kao sto je on. Smece jedno lojavo..
 
Član
neki dan golf 5 sivi kod princeve djamije uleti u onu krivini brat bratu preko 100km/h (piste gume, zadnji kraj kliznu podobro).....zajebaje se sa nekim motorima, i dalje tamo prema trznom pretice preko pune ubacuje se ko kamikaza prolazi dalje kroz crvena svjetla.....i to sve oko 16h.......ko u filmovima jbte
 
N

nenad

Jel to ovaj Golf :D

http://www.youtube.com/watch?v=JC4-XplVOyg&feature=player_detailpage
 
Član
neka ovakvih tema, da se zna i neka se prosiri u javnost i slikati bi trebalo ako se uspije , on ako je inspektor policajac na putu nece smjeti nista ali nece mu biti svejedno ako se u medijima pojavi , ovo i polazi od one - pazi koliko mozes ili hoces , ali ako ti budala naleti ode i ti sa njim
 

LSD

Član
"tukao" sam se par puta s njim i isao mu na zivce al me skontao pa vise ga ne iritiram...inace kad ga vidim idem za njim u stopu...na par cm od karambolke :D
:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top