Kamikaza na putu Gračanica-Tuzla

Kamikaza na putu Gračanica-Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Tipicni primjer balkanskog seljacine , vjerovatno je dok je odrastao jeo kljukuse ,srao u vanjskoj hali , nosio usrane gace po 7 dana pa ima od toga fleseve u glavi , danas je on to sto jest i moze mu se ..... Glavni je sad u svemu jebo on mater svoju koja ga je rodila nakaradnog

gade mi se ovakvi debili , fino u kesu najlonku 3-4 kile temeljne pomijesane sa 1 kilom sredstva za skidanje boje i u prolazu bacit na auto , istopi se farba,kederi,gume za 5 minuta ko sir na suncu , i tako svake hefte po jednom :icon_mad:
 
Član
Zipa teksta i zadnje recenice

http://www.azramag.ba/teme/3315-besim-durakovic-ljubitelj-brzina-koji-vodi-ljubav-s-cestom.html

:icon_mad:

A na svakoj stranici u komentarima se javljaju ljudi koje je po 2 ili vise puta mogao iznijeti sa puta
 
"Tako vješto i lagano da time ne ugrožava ni sebe ni ostale učesnike u saobraćaju..."

Kontam da je ovo sarkazam, jer u drugacije ne bih mogao da povjerujem :lol::lol:
 
Član
Svi savjesni, niko ne voli očepiti auto:icon_question:

Ja prvi ako imam priliku obilazim kolonu od 21342 auta, sve dok neko ne izleti pa moram naglo kočiti i ubacivati se.
 
OggyBoy je napisao(la):
Svi savjesni, niko ne voli očepiti auto:icon_question:

Ja prvi ako imam priliku obilazim kolonu od 21342 auta, sve dok neko ne izleti pa moram naglo kočiti i ubacivati se.

ti si mlad a ovo je matorac, masio je 50-tu davno i glupira se po putu, svi mi volimo gasat ali na ovih par klipova sto sam vidio ovaj je preso sve granice i jos se izvlaci da placa sve kazne, pa kolko je to kazna za preticanje kolone na punoj liniji i u krivini:icon_question:
ako je 40KM da se i ja kurcim:lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Svi savjesni, niko ne voli očepiti auto:icon_question:

Ja prvi ako imam priliku obilazim kolonu od 21342 auta, sve dok neko ne izleti pa moram naglo kočiti i ubacivati se.

Ako si i ti savjestan ko i on i pravis ovolike prekrsaje stalno, ali stalno "svaki radni dan", okretanje pod rucnom u pola raskrsnice jos i to podrzavas, svaka cast ;)
 
Član
Grga je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Svi savjesni, niko ne voli očepiti auto:icon_question:

Ja prvi ako imam priliku obilazim kolonu od 21342 auta, sve dok neko ne izleti pa moram naglo kočiti i ubacivati se.

Ako si i ti savjestan ko i on i pravis ovolike prekrsaje stalno, ali stalno "svaki radni dan", okretanje pod rucnom u pola raskrsnice jos i to podrzavas, svaka cast ;)

Naravno da pravim prekršaje svaki put kad sam za volanom.
Najbolje da ću kroz naselje na magistrali voziti 50 i još u koloni iza majmuna što voze 50 jer se boje policije.
Najbolje da ću u 3 ujutru čekati na crvenom, a nigdje žive duše.
Najbolje da ću poštovati punu liniju, a imam preglednost i mogu obići sporaća, šleper, npr.
Nikad neću poštovati ograničenja brzine, većina ih je besmislena i pravljena su prije pola vijeka za kante koje nisu mogle da stanu ni za 4 puta više vremena nego današnja kola.

Nisam divljak, nisam retardiran, ne pravim se majmun po cesti i ne ugrožavam nikog, samo imam neko svoje razmišljanje o vožnji i niko me neće natjerati da poštujem neka glupa pravila.
Nikad me neće niko vidjeti da divljam pored škole i vozim brzo.
Nikad me niko neće vidjeti da vozim brže od 20KM/h ako vidim da ide žena sa malom djecom ili se djeca igraju na putu. Usporim, pa makar napravio zastoj, UVIJEK se šalta u drugu i na leru prolazi pored njih.
Nikad nisam ugrozio pješaka i uvijek ih propuštam na pješačkim prelazima i semaforima, a kad pretrčavaju cestu 5m od pješačkog, ciljam da ga okinem retrovizorom i bar onesvjestim i pozovem policiju i još da ga tužim što izlijeće k'o konj.

Fora je što je tema otvorena zbog jedne budale koja i nije budala kakvih sve ima po cesti, fora je što je funkcija pa odma' pljuj. Ne podržavam, ali i ne osuđujem.

Ovo je moje stvarno mišljenje, ostalo ako sam negdje pisao bio je čisti sarkazam.

Neka me niko ne citira ako ne pročita sav tekst.;)
 
Član
Ali on ugrozava ucerat mu..
Slazem se s ovim sto si napisao, ali lik ide da te stjera s puta ko manijak, ne pise mi se o budali, ali ne mogu shvatiti da ides do te mjere da se budalasas da ugrozavas druge, ti po noci ili kad nema nikog vozi milion.
Radi slicnog manijaka rodica i mala beba mogle glavu izgubit na sickom na petlji lik napravio direktan sudar, i zato me ovakvi kreteni nerviraju jos ovaj clanak sto je neko postavio majko mila kretenizma..
Ja hocu da ga osudjujem zbog njegovih izjava gdje se pravi kao nedodirljiv..
Al otice i njemu turbina jednom :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top