kamerica-radar

kamerica-radar

Član
jebeš vaku državu više, nit nam valjaju ceste nit ograničenja, nit zakon i policija...

nesmiješ nigdje ni opušteno lagano vozit 80-90, a kamoli potjerat...

:icon_mad:
 
Član
Salle je napisao(la):
je*eš vaku državu više, nit nam valjaju ceste nit ograničenja, nit zakon i policija...

nesmiješ nigdje ni opušteno lagano vozit 80-90, a kamoli potjerat...

:icon_mad:

i cak i na preticanju drotovi prave problem- skidaju sa radarom.. normalno kad pretices da se ubrza...c cc
 
Član
nije meni nista doslo jos za ovo sto sam pisao, ali su me u utorak maznuli kad sam isao u bugojno preko rostova, stavili isprekidanu u krivini a na pravcu punu, i ja po gasu i maznu me, muntaj ih moli i na kraju mi napisu samo fol da nisam svjetla upalio.. naletio sam na neke dobre..
 
adams je napisao(la):
Salle je napisao(la):
je*eš vaku državu više, nit nam valjaju ceste nit ograničenja, nit zakon i policija...

nesmiješ nigdje ni opušteno lagano vozit 80-90, a kamoli potjerat...

:icon_mad:

i cak i na pretocanju drotovi prave problem- skidaju sa radarom.. normalno kad pretices da se ubrza...c cc

Upravo, 60 ogranicenje, preticem lagano i idem 80, i popusim 50 kazne :icon_mad:
 
Član
Vidio sam sliku ali nisam je trazio, mozda odem kasnije maksuz al' poslat ce me gdje sam vec bio :lol::lol:

Da vas obradujem, 2km ispod (prije bolnice) semafora i radara na Kalibunaru su napravili semafore i postavljaju senzore za radar. ;)

edoze je napisao(la):
Dado16v je napisao(la):
Et danas cestitka stigla. Uz bolnicku uslikano, ogranicenje brzine 50 a pise da sam isao 106,

jel bilo ko u "Taxiju",kaze 106,ma nije bolan Pezo 106,vidis da je alfa:lol:

hahaha ma suti, ovaj put sam se izvukao..sad cekam iz Viteza da mi dodje...
 
Član
neki dan bas gledam svi u koloni vozimo 60 znamo da tuda ima policije i covjek sa 3-com krenu prestizati nije doso ni do pola auta iza krivine patrola palica poceo je prestizanje na punoj a zavrsio na isprekidanoj dali je se izvukao tko ce znati al cisto sumljam;)
 
BHT Ovisnik
u nas jos nisam naletio na kamericu,al kroz bosnu cu paziti,vec 2-3 puta sam se izvukao da me nisu ni zaustavili,neki dan počnem prestizati vec na mostu kolonu,nisam vidio policiju iza jumbo plakata,bacih pogled dok sam prestizao njih dvojica se nesto smiju pricaju se,ja em prestizem na punoj,em kolona,inace to ne radim,fino vozim,tu je pravac:D
 
Top