kamerica-radar

kamerica-radar

Član
Joj te su mi kamere najgore,najvise ih ima kad se ide prema Travniku,ali et srecom zapamtila sam sve lokacije gdje ih stavljaju :)
 
Član
te radare, mogu oni "nastimat" da slikaju, a oni kunjaju u autu u hladovini pored... a fataju pofino, na finoj udaljenosti...neko mi rece da je 5 min nakon sto uhvati, mogucnost brisanja, onda ide u sistem i tu se nista ne moze...

al kriticni su sada, ovdje i po gradu se poceli stekat, ostave kameru na odmutu, sjednu u kafanu prekoputa i lagano puni se budzet...
 
Mislim da bi kamera trebala da hvata od table radarska kontrola do uredjaj..Prije ne, jer cemu onda tabla ako si vec "uslikan" ?
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
uff ako je na 61 eto meni cestitke :icon_sad: isao sam 63-4... jell zna neko 100% na koliko slika:icon_question:
mozda i neces dobiti znas da u svakog auta sat malo vise pokazuje;)
 
Cek malo jel vi pricate o onim stacionarnim sto ih ne pomjeraju, ili je to sad nesto novo prenosivo! Pu mamu im! Pa koliko znam stacionarni su obiljezeni tablama, bar bi trebalo, a te prenosive (ako su) mogu stavit dje oce, nece i znak pomjerat zajedno sa njim:icon_smile:
 
Član
Bas sam pre par dana platio 50KM cestitku, uslikala me je ova kamerica na 71km/h na putu prema Kiseljaku... Lole je sakrili u zbunje i otisli da piju sok, a ona puni budzet sa ledja uzurbane sirotinje...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Cek malo jel vi pricate o onim stacionarnim sto ih ne pomjeraju, ili je to sad nesto novo prenosivo! Pu mamu im! Pa koliko znam stacionarni su obiljezeni tablama, bar bi trebalo, a te prenosive (ako su) mogu stavit dje oce, nece i znak pomjerat zajedno sa njim:icon_smile:

mobilne, svaka opcina sada ima barem jedan prenosivi.... najefikasnije pune budzet...
 
Član
Čak mi je i drago za ove prenosive što stavljaju, stoka bola vozi po 150 kroz selo. Zijanit će neko.
 
Limpi je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Cek malo jel vi pricate o onim stacionarnim sto ih ne pomjeraju, ili je to sad nesto novo prenosivo! Pu mamu im! Pa koliko znam stacionarni su obiljezeni tablama, bar bi trebalo, a te prenosive (ako su) mogu stavit dje oce, nece i znak pomjerat zajedno sa njim:icon_smile:

mobilne, svaka opcina sada ima barem jedan prenosivi.... najefikasnije pune budzet...

Cccc, vala, od sada strogo po ps-u:) mal ne reko pms:) vala i nije im neki fazon:) 70-80 neka opustena voznja, a ono od 50-60, ne znam ni u kojoj bi brzini vozio, smorno:) njesra pa et:)
 
sumnjam da nema po sarajevu, pa kod nas u travniku imaju sigurno par komada, jer sam prekucer isao iz viteza i vidio sam ih cak na 3 mjesta.. :icon_eek: :icon_mad:
 
Član
ima i po sarajevu,petica bude kod kulin dvora parkirana,bocno naspram ceste i lole kafenisu a kamerica radi li radi li,okrenu je gdje hoce,zagledao sam :D
triza cak i olovo ima traffipatrol xr sa robocamom.

@bax ne pomaze ti v1 sa novim radarima,detektuje ga,al vec te ima ;)

ima tih kamerica sad svugdje,cuvajte se :D:D
 
Top