kamerica-radar

kamerica-radar

Član
Et danas cestitka stigla. Uz bolnicku uslikano, ogranicenje brzine 50 a pise da sam isao 106, kazna 400km, vozacka 2mj i 2 kaznena boda ali otisao da se zalim i ponisteno jer su zajebali datum na radaru pa sam to iskoristio :lol:

Jest moje auto, moje probne tablice ali datum nije ok, ja predao probne u mup 31.06 a na kazni pise da me je uslikalo 1.7, izvadio potvrdu da je predano dan prije i ponistili mi... oleee :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ja kad sam cuo da je policijska patrola naletila na tu kameru nisam mogao vjerovati:lol::lol::lol:. milicajac koji je vozio platio je kaznu iz svog džepa, toliko o poštivanju propisa:cool::cool:
Znalo se desiti da i da kamera uslika pješaka ispred auta, tako da se tablice ne vide.

ps. ovo je iz pouzdanih izvora.;)
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
uff ako je na 61 eto meni cestitke :icon_sad: isao sam 63-4... jell zna neko 100% na koliko slika:icon_question:

pouzdano znam da skida na 64 kamera kod interauta-merkatora, jarana skinula prije par mjeseci...
 
Član
Duzinski hvata do 200 -njak metara ..Tako mi policajac kaze koji radi na radaru...A tolerancija je 10 km/h inace...Na prekoracenju od 11 km/h slika..
 
Član
Dado16v je napisao(la):
Et danas cestitka stigla. Uz bolnicku uslikano, ogranicenje brzine 50 a pise da sam isao 106, kazna 400km, vozacka 2mj i 2 kaznena boda ali otisao da se zalim i ponisteno jer su zajebali datum na radaru pa sam to iskoristio :lol:

Jest moje auto, moje probne tablice ali datum nije ok, ja predao probne u mup 31.06 a na kazni pise da me je uslikalo 1.7, izvadio potvrdu da je predano dan prije i ponistili mi... oleee :cool::cool::cool::cool:

Koliko si ti sretan i ne znas, jesi makar ostavio ili slikao cestitku sa brzinom za koju si ih zajebao :)
 
Član
prekucer na ulazu u sarajevo me skide daba ti kociti , jedva ih nagovori da mi pisu 30 km .
cim te ugleda gotovoj koci koliko hoces .
 
Član
ELVIR__T je napisao(la):
prekucer na ulazu u sarajevo me skide daba ti kociti , jedva ih nagovori da mi pisu 30 km .
cim te ugleda gotovoj koci koliko hoces .
oni ''obicni radari'' sto ga drzi u ruci..kad te upuca sa njim ako ide odma u auto, nemoj se nagadjati, sve dok ne ode u auto i usteka ga(ako usteka to i bi ) u bazu moze se pricati, npr stoje dvojia jedan puca drugi zaustavlja.. ako su oba tu moze se '' dogovoriti'' da ne ulazi u auto.. ..
 
Početnik
adams je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
prekucer na ulazu u sarajevo me skide daba ti kociti , jedva ih nagovori da mi pisu 30 km .
cim te ugleda gotovoj koci koliko hoces .
oni ''obicni radari'' sto ga drzi u ruci..kad te upuca sa njim ako ide odma u auto, nemoj se nagadjati, sve dok ne ode u auto i usteka ga(ako usteka to i bi ) u bazu moze se pricati, npr stoje dvojia jedan puca drugi zaustavlja.. ako su oba tu moze se '' dogovoriti'' da ne ulazi u auto.. ..

bas tako, neki dan mene ulovise na 119 u gradu, ogranicenje 60..ja nisam ni izasao iz auta, jedan drot vec uletio i pise nalog...nema sanse dogovorit se, 400 KM novcane, i 2 mjeseca zabrane...
 
Član
ja tako ti je oggy kada imas jace auto, a rekao sam ti, da vozas masinu sa cak 67.8911 konja, nemas tih briga, najvise pandjuku kazne mozes pokupit i to nizbrdo kad se strmopizdis :D
 
Početnik
Da sam vozio 109km/h, kazna bi bila 100 KM, a posto sam vozio 59 preko ogranicenja, znaci preko 50, naseljeno mjesto, kazna je od 400 do 1000 KM...plus vozacka na hladjenje...i plus sto sam ja baksuz naletio na najpoganijeg policajca u Kantonu, koji plaho voli ove tzv "trkace" :D ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Zavisi sve, jel naseljene mjesto, naselje itd ;)

ahaa znaci nista nije odredjeno precizno,,nedo bog da pocnu jos po selima postavljat ja bi morao kucu pod hipoteku:icon_rolleyes:

Oggy je napisao(la):
Da sam vozio 109km/h, kazna bi bila 100 KM, a posto sam vozio 59 preko ogranicenja, znaci preko 50, naseljeno mjesto, kazna je od 400 do 1000 KM...plus vozacka na hladjenje...i plus sto sam ja baksuz naletio na najpoganijeg policajca u Kantonu, koji plaho voli ove tzv "trkace" :D ;)

ok hvala na odgovoru ''trkac'' hehehehee salim se;)
 
Top