Kadett C16SE

Kadett C16SE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj kadett

Japi je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
branik 0 bodova

:icon_smile: hehe znam prodo one gsi upo u malu krizu
:icon_sad:
ali bice bolje stavljacu branik od novije serije,nekako mi lijepse izgleda standardno,
nije u mene zvijerka pod haubom ali moze potegnuti i malo se zezati,(imo sam gsi branike(bio motor 1.3)ljudi me preskakali po cesti sa svim mogucim autima mislili da je gsi,kad preticem puste me do pola auta ma mi nede ni preci ni ubaciti se nazad) :123:

Icealen je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
jao brate ovaj kadet gori

znas koje druzeee kruzio sam 5 puta oko njega mada sam BMW-Freak ali nekako ima nesto jos GSi :icon_eek:

kadjo :icon_eek: :icon_eek: zivotinja,od ovoga sad trenutno kradem haubu crno samo ide bad look :icon_biggrin:



kradi kradi samo kradi :lol: kadjo je perverzija i to zescaaaa
 
Član
RE: moj kadett

zajeb si napravio kada si ubacivo i taj 1.6,,a 2.0 8v bi bio knap sa obicnim branicima i preskakao bi vecinu tih:icon_biggrin:
 
Član
RE: moj kadett

shurda je napisao(la):
zajeb si napravio kada si ubacivo i taj 1.6,,a 2.0 8v bi bio knap sa obicnim branicima i preskakao bi vecinu tih:icon_biggrin:
naletio ovaj jeftinije,a i sad moze preskakati doasta :123:
 
Član
RE: moj kadett

evo i mene nije me bilo oko tri mjeseca aktivno na forumu.
samo da javim da je kadjo na prodaju ako koga zanima
http://www.pik.ba/artikal/3314572/kadett-1-6i/
 
Član
RE: moj kadett

POZDRAV RAJA :cool:
Evo i mene nakon duzeg vremena,odusto od prodaje auta,pa poceo ponovo ceprkati po autu....
Za pocetak kupio
AES BI-xenon projectore(sočiva)
imaju dupli Angel Eyes(prvi je crveni puni krug,drugi je plavi isrekidan)

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg

kad se ugrade treba izgledati nesto slicno ovim(ako uspijem ugraditi) http://www.youtube.com/watch?v=yO5PJamVu1c
i nabavio sebi konzolu izmedju siceva od Mercedesa CLS-A da se malo mucim da je probam ugraditi
IMG_0971.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top