Kadett C16SE

Kadett C16SE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj kadett

Lijepo lijepo ,,,,a volan najbolje ti je onaj tvornicki od GSI 16V probaj gdje naletit nije skup sigurno ni mene moj nije cudo izisao a njih ima dosta
 
Član
RE: moj kadett

edo_benz je napisao(la):
moje misljenje bolje ostavit ovako kao na slici ;)

neznam vidjecu ako mi uspiju pogoditi boju,2 puta mase boju :icon_mad: ,primjeti se na lijevoj i desnoj strani,uzmu pare a nista ne urade :icon_cry:


uco_opc je napisao(la):
Lijepo lijepo ,,,,a volan najbolje ti je onaj tvornicki od GSI 16V probaj gdje naletit nije skup sigurno ni mene moj nije cudo izisao a njih ima dosta
Hvala ;) Ima na jednom mjestu pa mozda ga uzmem,a de mi prijatelju reci,cuo sam za nekog
"BRKU" kod OMV benziske,rekli su mi da moze 100% boju.
 
Član
RE: moj kadett

ne 100% vec hiljadu posto ovi svi sto rade kod nas auta on im prave boje a ti znas kakvi su se projekti radili u cazinu
 
Član
RE: moj kadett

uco_opc je napisao(la):
ne 100% vec hiljadu posto ovi svi sto rade kod nas auta on im prave boje a ti znas kakvi su se projekti radili u cazinu

Znam zato i pitam ovde kod mene sve neki fuseraj,ku koga god odem niko mi nemoze pogoditi boje,svako mi kaze to je neko nesto dodavo,eto mene gore prvo prilikom,
pa mozemo se naci,usput hvala ;)
 
Član
RE: moj kadett

Evo malo da osvjezim temu Kadjo i ROCCO
prva je slika losa mozda sto su prljava auta ili zbog sunca :lol:



Gledo feluge na Roccu da prebacim sebi,pa se razmisljam :icon_question:
 
RE: moj kadett

nemoj puno da razmisljas vec prebacuj, bolje su od ovih sto su trenutno na kadetu ;) , mislim da bi ljepse bilo da skines natpise nazad, pogotovo 1.3 :cool:

moram i rocca da pohvalim, samo ona dva auspuha nazad nikako mu nestoje
 
Član
RE: moj kadett

shurda je napisao(la):
nisu lose,,samo ovaj znak vw treba uklonit;)

Ako se dogovorimo znak ide,trazi 200km samo i presprico,a na drugom mjestu sam nasao "OZ racing superturismo" 100km al su u ocajnom stanju neko se ucio spricati na njima

silvia_turbo je napisao(la):
nemoj puno da razmisljas vec prebacuj, bolje su od ovih sto su trenutno na kadetu ;) , mislim da bi ljepse bilo da skines natpise nazad, pogotovo 1.3 :cool:

moram i rocca da pohvalim, samo ona dva auspuha nazad nikako mu nestoje

Ako se dogovorimo,a neka natpisa jos malo,malo i zna da sam ubacivo motor :D :D
a Rocco je predobar samo aspuh ni meni nikako :icon_question:
 
Član
RE: moj kadett

Evo malo se radi na kadji,naletio na prednji branik u nekom fazonu branika GOLF 4 pa da vidim vase misljenje,branik je 50KM

Vidi se na sliki gdje je napuko

Nasao crvene opruge od GSI-a 30KM,neki biser bacao izolaciju i po oprugama :icon_question: :lol:

Zablokiro mi tocak u voznji dok ne izginu :icon_mad: :icon_mad:



stare plocice sto sam skinuo i ova sto je zablokirala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top