Kadett C16SE

Kadett C16SE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj kadett

ma nema od folije nista za 2 dana na coskovima se odlijepi , nego ti ovo dobro spusti i kakve felge dobre stavi . vjeruj mi da je ostalo suvisno
 
Član
RE: moj kadett

ekrem_ je napisao(la):
ma nema od folije nista za 2 dana na coskovima se odlijepi , nego ti ovo dobro spusti i kakve felge dobre stavi . vjeruj mi da je ostalo suvisno

nasao sam neku "transparentnu foliju za farove" neznam valjal ona ista,spustanje i feluge ce biti u ovaj koji dan
 
Član
RE: moj kadett

prijatelji ako koga zanima branici GSI sa kadeta i pragovi GSI su na prodaju
stavljam branik kadetov od novije serije nekako mi je bolji za ovo sto je u planu
:icon_smile:
 
RE: moj kadett

Japi je napisao(la):
Evo malo se radi na kadji,naletio na prednji branik u nekom fazonu branika GOLF 4 pa da vidim vase misljenje,branik je 50KM

Vidi se na sliki gdje je napuko

Nasao crvene opruge od GSI-a 30KM,neki biser bacao izolaciju i po oprugama :icon_question: :lol:

Zablokiro mi tocak u voznji dok ne izginu :icon_mad: :icon_mad:



stare plocice sto sam skinuo i ova sto je zablokirala


sto se tice branika, po mom misljenju -hell no...
ipak jbg vozis kadeta, i ne idu branici u fazonu golfa 4. sory-moje misljenje :(
 
Član
RE: moj kadett

sasa_kadet je napisao(la):
Japi je napisao(la):
Evo malo se radi na kadji,naletio na prednji branik u nekom fazonu branika GOLF 4 pa da vidim vase misljenje,branik je 50KM

Vidi se na sliki gdje je napuko

Nasao crvene opruge od GSI-a 30KM,neki biser bacao izolaciju i po oprugama :icon_question: :lol:

Zablokiro mi tocak u voznji dok ne izginu :icon_mad: :icon_mad:



stare plocice sto sam skinuo i ova sto je zablokirala


sto se tice branika, po mom misljenju -hell no...
ipak jbg vozis kadeta, i ne idu branici u fazonu golfa 4. sory-moje misljenje :(
neznam jos se razmisljam,a ove gsi sam skino pa su sad na prodaju
 
Član
RE: moj kadett

evo malo temu da osvjezim :icon_biggrin:
kadett vratit na stari izgled,samo jos prednji branik od novije serije staviti



za koji dan kad budem slobodan spustanje i stavljam feluge 15
 
Član
RE: moj kadett

;) fin kadett :D

ovo moram postaviti neku noc na jednoj benzinskoj u Becu (svakog petka i subote se tu skupe becki cuneri :D )

mozda ti sluzi kao inspiracija

IMG_0959.jpg


IMG_0957.jpg


IMG_0960.jpg


moram reci da su jos bila BMW e60 M5, BMW e60 Alpina (500ks), Mercedes C63 AMG, BMW e39 M5, 2 BMW e46 M3 ali ovaj Kadett mi nekako najvise zapao za oci.......

sorry na offtopicu
 
Član
RE: moj kadett

Little Dragon je napisao(la):
branik 0 bodova

:icon_smile: hehe znam prodo one gsi upo u malu krizu
:icon_sad:
ali bice bolje stavljacu branik od novije serije,nekako mi lijepse izgleda standardno,
nije u mene zvijerka pod haubom ali moze potegnuti i malo se zezati,(imo sam gsi branike(bio motor 1.3)ljudi me preskakali po cesti sa svim mogucim autima mislili da je gsi,kad preticem puste me do pola auta ma mi nede ni preci ni ubaciti se nazad) :123:

Icealen je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
jao brate ovaj kadet gori

znas koje druzeee kruzio sam 5 puta oko njega mada sam BMW-Freak ali nekako ima nesto jos GSi :icon_eek:

kadjo :icon_eek: :icon_eek: zivotinja,od ovoga sad trenutno kradem haubu crno samo ide bad look :icon_biggrin:

Da vam se zahvalim svima na potpori,komentarima,kritikama,prijedlozima na pozitivnim tako i na negativnim.
Iskreno da kazem da nisam bio na forumu odusto bi od auta,posto mi je u nepuni dva mjeseca bilo belaja za nepovjerovati ovo je treci motor,bio se zapalio od alansera,puko trap izvukla se osovina iz mjenjaca(otpo tocak),puklo crijevo od vode u voznji,puko blok ,osle karike itd...
Bice bolje ;) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top