Kadett C16SE

Kadett C16SE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj kadett

onaj.nije ovo lose nimalo koliko si zakukao hrdja ovo ono,jesil mucko kolu :icon_biggrin:
samo lagano :cool:
 
RE: moj kadett

Godiste ? Motor ? Nesto vise o autu ?

Cini se kao fin kadjo. . ;) Bitno da su cepovi na felugama VW :icon_biggrin: :D:D:D
 
Član
RE: moj kadett

:cool: hvala
nisam mucko kolu:lol::lol:

88 god,1.3,a to su feluge samo stavite preko ljeta nisam to toliko primjecivo..:lol:
 
Član
RE: moj kadett

nego kako se ponasa na 15" mozel ic 60 ja nisam uspio kretat:icon_biggrin: u mjestu mota vozac i suvozac :cool: doduse gume 205 :lol:
 
Član
RE: moj kadett

nisam uspio preci 110 :123:,ovo su 195.50 i ove su mi strugale,morao sam i skinuti.bio puko prednji trap izvukla se osovina iz mjenjaca:icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE:Sitni radovi..

Malo vise o autu,kod mene je vec 5 god.(placen 2250km)tad je bio sam odradjena limarija i presprican,sad u planu nova boja ima dobru podlogu nije truho puno ima malo sitnica na podu..
Danas se malo radilo :123: kupiti sicevi od "Lanci Delte HF" recaro kozni prednji i zadnji zavariti nosaci od kadetta,stavit prednji branik od Deawo Racera Gsi,bjeli zmigavci i rep od Kadetta gsi..:icon_smile::icon_smile:
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/dsc02162m.jpg/]
dsc02162m.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Prije postavljanja prednji siceva primjetito da je pukla pecica grijanja (mali hladnjak) curila voda na pod,ima par rupa za odraditi..



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top