Kadett BiMoto

Kadett BiMoto

Član
coyotus bastus je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
coyotus bastus je napisao(la):
Hvala svima na komentarima.
Uskoro krecu dalji radovi na Kadetu:icon_smile:

Šta hemijate ti i Srđan :icon_biggrin:

Imamo mi jos asova u rukavu;)

Eeee da,kovani klipovi + moj dyno = ja neznam gdje ce nam biti kraj ;)

Jes ti razmisljo Basta da otvoris neki mini pogon za proizvodnju N2O,ili u najmanju ruku da ganjas neko zastupnisto od messera jer u sledecoj fazi moraces dvije boce imati u autu :lol:
 
Član
Svaka čast!
Pravi "every day car" za otići u trgovinu :cool:
Nego ajde dogodine u ovo vrijeme ti želim da 2 let-a umjesto xe budu nutra...
 
Član
4g63t je napisao(la):
Svaka čast!
Pravi "every day car" za otići u trgovinu :cool:
Nego ajde dogodine u ovo vrijeme ti želim da 2 let-a umjesto xe budu nutra...

Zar mislis da dva let motora mogu ici brze nego sad sto ide kadet?

NI U LUDILU

Pa nepostoji nigdje usvijetu auta sa dva LET motora da moze ici visokih 10 ili niskoh 11 sec koliko sad ide kadet na serijali.Nikad LET nece ici u toga kadeta,mogu ici kovani klipovi ili kad bi bas isao na evropski rezultat onda 2x 3.0 redni opelov sestak + kovani klipovi + nitro beskonacno.

Boost beast corsa sa dva let motora i EDS fazom "5" nemoze ici ispod 11 srednjih sec na gumenoj podlozi a jos laksa od kadeta.

LET je promasaj u bimoto koncepciji,neda mi se sad objasnjavati zasto,ali inace dva turbo motora nisu dobra za bimoto vozilo.
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
Zar mislis da dva let motora mogu ici brze nego sad sto ide kadet?

NI U LUDILU

Pa nepostoji nigdje usvijetu auta sa dva LET motora da moze ici visokih 10 ili niskoh 11 sec koliko sad ide kadet na serijali.Nikad LET nece ici u toga kadeta,mogu ici kovani klipovi ili kad bi bas isao na evropski rezultat onda 2x 3.0 redni opelov sestak + kovani klipovi + nitro beskonacno.

Boost beast corsa sa dva let motora i EDS fazom "5" nemoze ici ispod 11 srednjih sec na gumenoj podlozi a jos laksa od kadeta.

LET je promasaj u bimoto koncepciji,neda mi se sad objasnjavati zasto,ali inace dva turbo motora nisu dobra za bimoto vozilo.

Pa mislio sam pošto su mogućnosti dizanje snage puno veće nego na čistom atmo motoru,a ak veliš da nema svrhe ok! Recim badurinin Swift je išao brže na kraju sa turbo motorima nego dok su bili atmo.
nego što opet redni a ne recimo MV6,manji a po snazi tu negdje kao redni 6, 2 * 3,0 e to bi onda već bila perverzija od auta,koliko bi nosa onda morali staviti,sve u svemu sretno u daljnjim radovima.
 
Top