Kadett BiMoto

Kadett BiMoto

Član
Grijesis.Zove se Siniša.
Preziva Basta....:icon_smile:Iz Gradiške,naravno.A kad nece on da reda slike ,ja cu pomoci....

Ovako je sve pocelo....

..a ovako zavrsilo na Grobniku ove godine sa vremenom 11.1 sek na 402...

E sad,on nek nastavi i popuni ovo izmedju.....
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Grijesis.Zove se Siniša.
Preziva Basta....:icon_smile:Iz Gradiške,naravno.A kad nece on da reda slike ,ja cu pomoci....

Ovako je sve pocelo....

..a ovako zavrsilo na Grobniku ove godine sa vremenom 11.1 sek na 402...

E sad,on nek nastavi i popuni ovo izmedju.....

o pa znam ja tu ekipu..Klincova i ostale..jesi i ti iz Gradiske??
 
Član
e pa onda ih znam sviju..mislim da smo i kavu pili zajedno,a i cesto smo se vidali u kapeli na streetu

i tvoj mi je nick jako poznat

i ti si iz gradiske jel da???
 
Evo da se i ja malo javim da napisem nesto o kadetu znaci prosle godine su bili ubaceni motori od 115ks opelovi sa nekim nepouzdanim nitrom i pravio sam vrijeme od 12.5 do 12.9sek tako da mi to nije bilo dovoljno.E ove godine sam ubacio c20xe motore iz opel calibre od 150ks ubacen je kvalitetan nitro sistem uradjene su nove mape naravno SMchiptuning.
Znaci jedan motor sad otprilike ima 170ks i 150ks nitra negdje oko 600 do 650ks ukupno i najbolje vrijeme san napravio 11.1 to je za ovu godinu za iducu planiram ubaciti kovane klipove i klipnjace i tad planiram ici sa 300ks nitra po motoru.
Nadam se da cu uspjeti 10 klasu voziti mozda cak i dodirnuti 9 ali otom potom ima cijela iduca godina pa cemo vidjeti.
Bice jos slika proekta pa cete sve vidjeti.
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:...drug stvarno svaka ti cast...veliki RESPECT za ovo...jos malo, kako si krenuo i ovo ce postati dragster...;););)
 
Član
svaka cast druze kadett je guja opasna gledao sam te u batajnici kad si imao stare motore a nisam siguran jel ti tada motor u gepeku svirno jer sam i tada bio i na jos dosta street race-ova kada si vozio samo ti mogu zazeliti srecu u daljnjim takmicenjima.
 
Top