Kadett BiMoto

Kadett BiMoto

Kao sto sam rekao Uskoro krecu novi radovi Novi mjenjaci vec naruceni
radi se na olaksavanju auta hauba,poklopac gepeka od poliestera
sajbe od leksana itd..
Jos da se naruce klipovi i klipnjace i onda idemo na novi rekord:icon_rolleyes:
 
Član
Ko god se ikad vozio u Opelu koji ima 3.0 24v redni sestak,zna sta Srdjan prica.
Taj motor,bez obzira sto je stariji, ima ogroman potencijal,u odnosu na MV6.Uostalom,to su nam dokazali strucnjaci iz Lotusa sa svojom Omegom......Sa ta dva motora i nitrom.....ufff,ne smijem ni misliti.....to bi bilo jedno beskonacno paljenje guma.:icon_smile:A zvuk bi bio nezamisliv,sigurno.
 
Član
ne znam sta da kazem, kad su svi vec sve rekli....
Nisu ovo: Svaka ti dala;)
Kadet je extra, u zivinicama sam gledao kako ide....
Nadam se da ces postici zavidne rezultate u daljnjem periodu(iako i dosad imas zavidne rezultate)...hehe
Pozdrav
 
Član
ma sta je ovo vako u mog dede auto :)

haha sala mala svaka cast ja ovo cijenim vise nego ista kad neko nasarafi nesto da nelici na nista a ide ko vojager varp 8 cini mi se ;)
cudesa nadam se da cu ga vidjeti uzivo ove godine i da cu upoznati pilota
( p.s. imam jedno pitanje sta je sa onom bijelom kockom LABUDOM sta je bio kod vas dje je ono zavrsilo)
 
predobar projekt. svidja mi se, a ide jos bolje,. svaka cast, puno truda i muke ali isplatilo se.
sam tak nastavi
 
bmwscaner je napisao(la):
ma sta je ovo vako u mog dede auto :)

haha sala mala svaka cast ja ovo cijenim vise nego ista kad neko nasarafi nesto da nelici na nista a ide ko vojager varp 8 cini mi se ;)
cudesa nadam se da cu ga vidjeti uzivo ove godine i da cu upoznati pilota
( p.s. imam jedno pitanje sta je sa onom bijelom kockom LABUDOM sta je bio kod vas dje je ono zavrsilo)
Cuj nelici ninasta sad narucujem aerodinamicki paket bice otpor vijetra ko na
kontejeru:lol:
Labud je jos u Gradisci u voznom stanju.
 
Top