Kadet GSI 2.0 16v

Kadet GSI 2.0 16v

Član
passatljuti je napisao(la):
ustima li ti kadju pozz

gotov bio nastimao,,vukao zrak poslije protokomera pri ulazu na sfi kutiju,,skinuo sa drugog xe-a...bilo je ok ali opet ima malo sjeckanja gotov pa neznatno,,danas kisa i izgleda da je vlage povukao i opet poceo jos gore trzat,,rijesit cu se ja ovog motora al def..
mada kad je nastiman ide ko nevrijeme ,,dosta bolje od proslog xe-a sto sam imao,,ali ova trokiranja me izjebase skroz
 
Član
passatljuti je napisao(la):
stvarno imas problema ali i celicne zivce ali i zeljezo se topi

heeheheh,,tesko mi se rastat od opela al izgleda da cu morat preci na drugu marku vozila,,bmw ili honda ali kad pogledas opet svako auto koje se gasuje stalno i kvari se jbg ;)
 
Član
Istina,svaki se kvari kad se rola ali ako se vec odlucis za drugu marku,ipak iz mog iskustva preporuka za japan (nissan,honda);)
Imao sam 3 nissana,2 patrola(ja i stari ganjali off road) i primeru,znaci nemam ti sta lagati,ovu primeru smo ubijali iz dana u dana,ajd to sto je motor trpio al mjenjac ?? iz druge u prvu svaki dan na 50 km/h (kad zafali obrtaja :) )
Naravno uvijek je islo samo kvalitetno ulje,nikad se nije rolao hladan i tako dalje....

Zao mi je sto te jebe kadjo,ja sam vazda imao zelju al znam da je skoro svakom dusa izvadjena uz nekakva ili nikakva odrzavanja :/

Sad se ponovo planiram vratiti na japan i to hondu neku uzet,preporucujem i tebi isto i nadam se da vise neces imati problema ;)
 
Član
Buraz, hajde mi molim te se javi na pp ili na FB pa da prozborimo o tome problemu, reci cu ti par stvari koje da pogledaš pa da ti riješimo ta trokiranja i probleme koje imaš...

Vozdrica!
 
Član
A brate mili,za relativno male pare jako brz auto dobiješ,jebi ga sad,još bi da je i ispravan.Dobrog,ali naglašavam dobrog majstora,motor čitav pretresti,dovesti ga u ispravno stanje i miran.To pod uslovom da imaš dovoljno para u džepu.Ako nemaš,što nas sve jebe,onda brate uzmeš 1.3 i miran.Ja prvi ga ne bih mogao voziti da mi trokira,to bi me pojelo.
 
Član
Start je napisao(la):
Istina,svaki se kvari kad se rola ali ako se vec odlucis za drugu marku,ipak iz mog iskustva preporuka za japan (nissan,honda);)
Imao sam 3 nissana,2 patrola(ja i stari ganjali off road) i primeru,znaci nemam ti sta lagati,ovu primeru smo ubijali iz dana u dana,ajd to sto je motor trpio al mjenjac ?? iz druge u prvu svaki dan na 50 km/h (kad zafali obrtaja :) )
Naravno uvijek je islo samo kvalitetno ulje,nikad se nije rolao hladan i tako dalje....

Zao mi je sto te je*e kadjo,ja sam vazda imao zelju al znam da je skoro svakom dusa izvadjena uz nekakva ili nikakva odrzavanja :/

Sad se ponovo planiram vratiti na japan i to hondu neku uzet,preporucujem i tebi isto i nadam se da vise neces imati problema ;)

na srecu nasao sam kvar,,isti kao i na proslom kadetu,vuce zrak poslije protokomera i tako uzima motor kako mu pase,,i izbacuje prekide ponekad na lambda sondu,,i los kut pretpaljenja ,,malo sam razio po netu pa nadam se da cu napravit.

g0go je napisao(la):
Buraz, hajde mi molim te se javi na pp ili na FB pa da prozborimo o tome problemu, reci cu ti par stvari koje da pogledaš pa da ti riješimo ta trokiranja i probleme koje imaš...

Vozdrica!

donekle sam rijesio,,samo nije mi jasno kada je kisno vrijeme,,zatrokira jos vise nego ovako kad je suho sto nebi trebalo..mozda negdje na neke kontakte vlaga utice ,,nezz jesi ti imao stim problema

wade_ je napisao(la):
A brate mili,za relativno male pare jako brz auto dobiješ,jebi ga sad,još bi da je i ispravan.Dobrog,ali naglašavam dobrog majstora,motor čitav pretresti,dovesti ga u ispravno stanje i miran.To pod uslovom da imaš dovoljno para u džepu.Ako nemaš,što nas sve je*e,onda brate uzmeš 1.3 i miran.Ja prvi ga ne bih mogao voziti da mi trokira,to bi me pojelo.

tako ce i bit druze,,samo slabo imam vremena posto radim po terenu budem kuci samo dva dana
 
Član
bas si baksuz,a nemoj se rijesavati ulozi malo parica,odvuci ga dobrom majstoru da sve ustima,i ima da ide ko raketa..;);)
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
bas si baksuz,a nemoj se rijesavati ulozi malo parica,odvuci ga dobrom majstoru da sve ustima,i ima da ide ko raketa..;);)

znas li ima li kakav dobar majstor ovde u okolini tuzle za c20xe
 
Član
Ima u nas jedan doktor, jednom prilikom popravljo subarua preko mobitela.. Ako hoćeš broj pa nazovi?
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ima u nas jedan doktor, jednom prilikom popravljo subarua preko mobitela.. Ako hoćeš broj pa nazovi?

problem rijesen netreba mi broj :icon_biggrin: stavljena druga guma sto dodje poslije protokomera,jedna svjecica i kablo probilo ;)
 
Top