Kadet GSI 2.0 16v

Kadet GSI 2.0 16v

Član
Fin kashljo ;)

Hajde bitno je da se nesto mijenja da se nesto radi , nek je sa srecom sad sa ovim;);)
 
Član
edin.m je napisao(la):
Odlican GSI nek je sa srecom;);)
Ako nije tajna gdje si ga kupio nesto mi je poznat.

U Maglaju je kupljen ako se ne varam? Od onog ludog tj sto ga przi stalno,pa se svi zale na njeg a tvoj bivsi Kadet je vec bio nekad kod njega...Uglvnom Kadet mi se pravo sviđa zelim ti puno srece i sexa u njemu sad ti je lakse 4 vrata jbga samo ga izbaci kroz prozor i otresi da ne prljas đaba sjedista to kad zakori ni Domestos nece oprat :lol:;):D
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
edin.m je napisao(la):
Odlican GSI nek je sa srecom;);)
Ako nije tajna gdje si ga kupio nesto mi je poznat.

U Maglaju je kupljen ako se ne varam? Od onog ludog tj sto ga przi stalno,pa se svi zale na njeg a tvoj bivsi Kadet je vec bio nekad kod njega...Uglvnom Kadet mi se pravo sviđa zelim ti puno srece i sexa u njemu sad ti je lakse 4 vrata jbga samo ga izbaci kroz prozor i otresi da ne prljas đaba sjedista to kad zakori ni Domestos nece oprat :lol:;):D
Jest iz Maglaja pozno sam ga po ovoj haubi i ovoj 4-toj slici al, nije kupljen od tog momka sto ti mislis;);)
 
Član
hafaR_ABF je napisao(la):
GSI je zmaj ali GTI ga drzi :lol::lol::lol:
dobar kadrija nek te sluzi kako treba ;)

hahahahaahha :lol:

hvala druze;)

sole_boy je napisao(la):
dobar bmgi.....aaa i ove felgice mu bas dobro stoje...neka je sa sreocm;););)

zahvaljujem ;)

Got2b je napisao(la):
Fin kashljo ;)

Hajde bitno je da se nesto mijenja da se nesto radi , nek je sa srecom sad sa ovim;);)

hvala druze,,pa nadam se da necu vise mjenjat,,ovo mi je 4 kadilak,:lol:

Start je napisao(la):
vazda imao zelju na kadju s ovim luuudim motorom :)
Puno predjeni kilometara,dobar kadjo ;)

bgm ovaj ide pravo dobro spram onog prije sto sam imao ;) hvalaa:icon_smile:

edin.m je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
edin.m je napisao(la):
Odlican GSI nek je sa srecom;);)
Ako nije tajna gdje si ga kupio nesto mi je poznat.

U Maglaju je kupljen ako se ne varam? Od onog ludog tj sto ga przi stalno,pa se svi zale na njeg a tvoj bivsi Kadet je vec bio nekad kod njega...Uglvnom Kadet mi se pravo sviđa zelim ti puno srece i sexa u njemu sad ti je lakse 4 vrata jbga samo ga izbaci kroz prozor i otresi da ne prljas đaba sjedista to kad zakori ni Domestos nece oprat :lol:;):D
Jest iz Maglaja pozno sam ga po ovoj haubi i ovoj 4-toj slici al, nije kupljen od tog momka sto ti mislis;);)

upravu ste pola pola ;) kadet onaj bivsi je kupljen u maglaju od mirze bocica,,imao je i calibru crvenu cini mi se i golfa nekog prije,,,a i ovog je vozao taj mirza pa prodao ovom covjeku jednom sto se bavi gsi-evima i ima 3-4 motora rasklopljena 2.0 16v.,,tu negdje zivi par kilometara od maglaja sad nezz kako se mjesto zove,,imao je prije 2 bijele linije preko auta pa je farban skroz u crnu ;) ali uglavnom iako je forsiran kao i svaki gsi,,ovaj bas čupa bolje nego onaj prije sto sam im'o:icon_smile:
 
Član
Ooooo pa ponovio si se, ajmo sad na crtu da vidimo sta taj moze :D, nadam se da si sad zadovoljan puno predenih zelim.;)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
to surdilo samo naprijed dobar :cool:

heheeh hvala edo kralju ;):cool:

idosa je napisao(la):
Ooooo pa ponovio si se, ajmo sad na crtu da vidimo sta taj moze :D, nadam se da si sad zadovoljan puno predenih zelim.;)

hehehehehe pa eto probacemo druze dok malo sunce se digne :cool::cool: mada nemam sanse nikakve al znas mene ja sam uvijek za :lol: ali opet kad pogledas koliko su jeftini ovi kadaši po piku ,opet fine performanse daju ;) hvala druzee ;)
 
Član
Buraz moj, neka je sa srecom. I bolje da je vozen tako, nego da ga je neki na stangasu vozao i zacepio. Vjerujem da ide kako treba, samo mu osnovne stvari sredi radi odrzavanja i miran. Jos jednom KADILAK VRH!
 
Top